Wpis z mikrobloga

@paruwczanbiedronki:
1. Zależy od divy, większość nie ma progu wiekowego, u niektórych w opisie jest taka adnotacja, wtedy można spróbować szczęścia i jest szansa, że ona machnie na to ręka. Szczerze mówiąc nie spotkałem się, żeby mi odmówiła bo za młody (21 lvl here), a kilka razy pojechałem do takich co niby tylko "panowie od 30+".
W drugą stronę podobnie, niektóre "panowie do 50 roku życia" ale jak klient jest zadbany,
@paruwczanbiedronki: dawniej rzeczywiście był to trochę bardziej śliski temat (co nie oznacza, że zupełnie przestał taki być), ale z upływem czasu przestaje.
Odbiór tego też jest jaki jest za sprawą mediów i przekonania społecznego jakoby prostytucja i korzystanie z usług były czymś niedobrym.
W razie jakichś jeszcze pytań pisz śmiało, postaram się odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@TestoDepot: dobra to szybkie pytanie z mojej strony. jak z wenerycznymi chorobami? od loda mozna co laska robi tylko masaz? od samego zwalenia konia po masazu tez? anal w gumie do konca wkladac? jak sie czlowiek zaraza takimi chorobami przez zatarcia czy kontakt ze skora? mysle o pojsciu na divy ale nie moge nic zlapac
@wybur:
1. Istnieje możliwość złapania czegoś nawet od loda, ale szanse są małe, każdy lekarz ci powie, że nie każdy kontakt z zarazona osoba kończy się zarażeniem u Ciebie.
2. Od zwalenia konia o ile ma czyste ręce i ogólnie dba o higienę raczej nie, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
3. Zależy od divy, ale ja z reguły jak już brałem opcje z analem to ją po same kule