Wpis z mikrobloga

@jdhue kreska specyficzna, animacja jest ok, a scenariusz tak jak w przypadku ricka i mortiego- jak nie znasz się na tym o co jest oparty serial, czyli na psychologii rozwojowej człowieka, to G zrozumiesz ;-) jako nauczyciel uważam to za świetne i inteligentne przedstawienie dużej ilości problemów młodych ludzi. Wiadomo, w większości wyolbrzymionych, ale dzięki temu tak bardzo śmiesznych ;-D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@revant: ale jaki przypadek Ricka i Mortiego? Przecież oglądając ten serial nie potrzebujesz doktoratu z fizyki aby cokolwiek zrozumieć. Tak były tam gagi mocno związane z nauką w ogóle, ale a) były znikome b) przeciętna osoba by ją zrozumieć. A porównanie tych serialu na prawdę nie ma sensu już np z powodów jakościowych.
@jdhue oj nie zgodzilbym się - sam elon musk pisał o złożoności r&m ;-) nie jestem fizykiem, więc zdam się na jego autorytet :-) w przypadku big mouth to akurat wiedzę mam i widzę co w tym serialu jest ukryte ;-) co w sumie potwierdza moja żona, też nauczycielka, która że mną ogląda