Wpis z mikrobloga

@Ayano: poczytaj w necie. Zespól suchego oka, halo w nocy, niedokorygowana wada, astygmatyzm pooperacyjny. Laserowa korekcja to "wypalenie" okularów na stałe na rogówce. I nie usuwa przyczyny jaką jest nieprawidłowy kształt gałki ocznej. Jak chcesz to sobie rób operację, ale rob to z pełną świadomością jakie są konsekwencje. To samo z poleceniem tego innym. Jak coś pójdzie nie tak to nie da się tego cofnąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies: też mam -1,75 i się powiększa stałe :(
@phoropter: nie wiem czy daje mi mniej, widzę słabo ale okulista tłumaczy, że mnie głowa będzie boleć od mocniejszych okularów. Mam 29 lat więc dziwne, że wada rośnie i rośnie
@dolOfWK6KN: co roku robię jak okulistka zaleciła
@Mnichuy: 29 i -1,75
@Namarin: mówi ale boje się takich zabiegów i dobre okulary by mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: Jak ja bym chciała mieć -1.75... Jestem po niedawnej zmianie okularów-przez 2 lata wzrok pogorszył mi się z -2.75 na prawym oku i -3.25 na lewym do -3.50 i -3.75 () Jak tak dalej pójdzie to będę ślepa przed trzydziestką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: o boże, masz dużą wadę i kupujesz przez internet okulary? Przecież to nawet nie ma jak określić rozstawu oczu czy wysokości źrenicy, jak chcesz żeby okulary były dobre?( _)
  • Odpowiedz
że kupuje z recepta na której są wszystkie parametry jak rozstaw źrenic its?


@Spajkodron3000: wiesz, jak tak mysle przedmowczyni moze miec racje. Jesli masz bardzo powazna wade to wazne jest tez dopasowanie okularow do twarzy, co z tego jak sa dobre jak "krzywo wisza" i przeklamuja?

Proponuje ci raz jeden isc do najlepszego okulisty jakiego znajdziesz i kupic okulary u dobrego optyka, zobaczysz czy bedzie roznica
  • Odpowiedz