Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odwrocone_ytrewq: Ja energetyki już dwa lata temu rzuciłem definitywnie (albo o więcej) a z kofeiną to jest tak że kawy nie lubię i ją pijam tylko od czasu do czasu (ale w #!$%@? mleka) za to bardziej wolę tabletki z kofeiną (z guarany)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: co za tablety pochłaniasz? Ja właśnie robię sobie powoli wprowadzenie do detoksu energetyków i piję co drugi dzień roboczy i myślę nad alternatywą, a kawy nie pijam, prochy wolę sporadycznie niż na dzień dobry xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: co za tablety pochłaniasz? Ja właśnie robię sobie powoli wprowadzenie do detoksu energetyków i piję co drugi dzień roboczy i myślę nad alternatywą, a kawy nie pijam, prochy wolę sporadycznie niż na dzień dobry xD

@sebameba: Obecnie guaranax ale kiedyś miałem jakieś mocniejsze (ale nazwy nie pamiętam) - tylko miały wadę bo silnie negatywnie oddziaływały ma mój układ pokarmowy
@odwrocone_ytrewq: Ja kawy nie piłem przez 30 lat życia xD tzn w sumie, jeśli przyjąć że pije się od 15lvl, to tak z 15lat nie piłem, bo nie widziałem sensu.

Obecnie mam express DeLonghi, spieniacz wbudowany, duża ilość mleka, kawę ziarnista którą sam sobie mieli, oraz magiczny guzik CaffeLatte i pije je codziennie, bo tak mi zasmakowało. :)

Z tym, że raczej tak dużo mleka w nim jest, że mogę wypić
@odwrocone_ytrewq: Tak. Owoce to masa cukru w którym nie ma nic zdrowego i który prowadzi do otyłości i cukrzycy. Generalnie dużym mitem jest stawianie znaku równości pomiędzy owocami i warzywami, jedzenie tych pierwszych niewiele ma wspólnego ze zdrowym odżywianiem, a fruktoza nie jest w niczym lepsza od glukozy. Popatrz sobie z czego składają się owoce, poczytaj i schowasz to "xD" do kieszeni ;) W tym Twoim soku jest 1,5 raza więcej