Wpis z mikrobloga

@Letoo: to jest troll uruchomiony przy aktywacji zakazu handlu w niedzielę i najprawdopodobniej zaraz po wyborach zostanie znowu uśpiony bo skończy się budżet.


@xetrov: Powiem ci najdelikatniej jak umiem - wypie%dalaj. NIe jestem żadnym trolem i gdybyś sobie zadał nieco wysiłku, to informacji w opisie mojego profilu jest wystarczająco dużo żeby dowiedzieć się kim jestem, czym się zajmuję i nawet jak się nazywam. Więc ponownie - spie*dalaj.
@rorf46: Normalnie. PiS to jedyna polska partia w Polsce. Konfederacja to niszowy klub polskiej ekspozytury onuc, PO to mafia z korzeniami w Berlinie, PSL - związek zawodowy urzędników małomiasteczkowych i obszarników wiejskich, SLD - związek byłych postkomunistów.
Czemu głosujesz na PiS? Tak szczerze pytam, bo nie potrafię pojąć co ludzie w nich widzą. Jesteś socjalistą czy konserwatysta czy oba na raz?


@Letoo: Głównie dlatego że uważam neoliberalne dogmaty za bajki dla głupców. Byłem tym karmiony dosyć długo i dosyć długo w to wierzyłem i przekazywałem dalej. Zdecydowanie wolę kraj który rozwija się równomiernie i nie jest dżunglą w stylu ameryki południowej. Ot i tyle. Czas jest najwyższy żeby
@motaboy:

Czas jest najwyższy żeby w Polsce ci, którym powiodło się lepiej podzielili się z tymi, którym poszło słabiej. Ot i tyle.


powiedz mi w takim razie, na cholerę ja tak #!$%@? od 10 lat, żeby być samodzielny, a na dodatek dostaję tylko kłody pod nogi? Po co zdobywać lepsze wykształcenie skoro pensja sprzątaczki (nie umniejszając jej pracy) będzie równa tyle ile kogoś po porządniejszych studiach?
czas najwyższy xDDD Polacy tacy bogaci i tak rozwinięci. Socjalisci...


@rorf46: Wystarczająco, żeby myśleć np. o wyrównywaniu dochodów. Ja życzyłbym sobie w Polsce większego egalitaryzmu i spłaszczenia dochodów w stylu skandynawskim. A jeśli nie zrobimy tego już teraz, to wrzaskuny takie jak ty później do tego nie dopuszczą.

powiedz mi w takim razie, na cholerę ja tak #!$%@? od 10 lat, żeby być samodzielny, a na dodatek dostaję tylko kłody pod
@motaboy parafrazując Twoja wypowiedz, lepiej żeby pracowici i ambitni podzielili się z tymi którym się nie chce? To ci aktywni i przedsiębiorczy budują sukces gospodarczy państwa i to wsparcie takich ludzi powinno być priorytetem każdego rzadu. Nie bardzo rozumiem nawiązanie do Ameryki południowej, Wenezuelę rozłożyl między innymi socjalizm.
wolę być wykwalifikowanym pracownikiem, któremu nie jest zabierany hajs za każde gówno


@William_Lawson: No to masz pecha i pozostaje ci się spakować. A jeśli chcesz żyć w Polsce, to będziesz się musiał dostosować do zdania większości głosujących, nieco posunąć i mniejszymi garściami zagarniać pod siebie.
@motaboy: Dramat. Potwierdza sie, ze na pis glosuja nieporadni zyciowo komunisci


@rorf46: #!$%@?. Odrób pracę domową - napisałem już że danych w profilu jest wystarczająco żeby sprawdzić kim jestem i co robię.