Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Szuryzm to hasło, które istnieje tylko na wykopie, więc nie wydaje mi się, żeby miało większe znaczenie. Natomiast rzeczywiście Janusz ma znaczenie i najlepiej by było jakby był chory do końca tygodnia. Lepiej już Brauna wysłać, bo przynajmniej ma dobrą dykcję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Primusek: Osoby z Twojej rodziny to chyba jeszcze wyborcy wolnorynkowej, liberalnej Platformy sprzed 2007 r.
W sferze gospodarczej Konfederacja nawiązuje do tamtej PO, więc może to jakiś punkt zaczepienia?
Porozmawiaj z Nimi, niech zapoznają się z programem Konfederacji i przemyślą raz jeszcze na kogo zamierzają oddać głos. Dzisiejsza Platforma nie ma w sobie nic z PO z czasów Płażyńskiego, Olechowskiego.
  • Odpowiedz
@Primusek: PO jest tak nieudolne jako opozycja jak tylko można być, Konfederacja to napływa świeżej krwi do Sejmu, ludzi którzy znają trochę więcej problemów Polaków niż tylko zawodowi Politycy czy warszaffka. 5 partii w Sejmie oznacza brak samodzielnej większości Pisu, więc głos na Konfederacje jest ważniejszy niż to czy PO będzie miało 30 czy 31%. Swoich rodziców udało mi się przekonać, zresztą kompromitacje PO to temat na książki, plus puść Mentzena
  • Odpowiedz
@Krisu_7: nie wiem kurde bawie sie kalkulatorem dhondta to serio konfa i psl musialby miec z 7%, sld 12, po jakies 29 zeby faktycznie pis nie mial wiekszosci, to jest nierealne. Nawet jak konfedrracja sie wslizgnie to nie ma szans zeby pis nje mial wiekszosci
  • Odpowiedz
@yahoomlody: ale procent mało znaczy bo liczy się rozkład w poszczególnych komisjach. Generalnie dla mnie Konfa lepiej punktuje Pis niż PO, bo nie są tak skompromitowani aferami
  • Odpowiedz