Wpis z mikrobloga

#dynastiafantasynba

Ponieważ nikt nie przebił mojej wczorajszej minimalnej oferty dla Batuma, uroczyście oświadczam że dla mnie sezon FA się właśnie zakończył.

Jakby kogoś interesowało, to taki zrzut myśli tutej:

Jestem całkiem zadowolony ze wszystkich których podpisałem, aczkolwiek jestem niezadowolony że w pierwszej fazie ofertowania kilku ludzi nie podpisałem. No ale cóż, błędy debiutanta. Pascala najbardziej mi szkoda.

Roster Huskies na sezon 19/20 kształtuje się więc mniej więcej tak:

PG: Lillard / FvV / Delon Wright
SG: Bogdan / Batum / Reddish
SF: A. Gordon / Gallinari / OG / (Windler)
PF: Sabonis / Harrell
C: Drummond / Len

Cel pierwszy osiągnięty - wszystkich lubię :)
Cel drugi osiągnięty - na każdą pozycję mogę wystawić minimum 3 graczy, więc kontuzje (poza wynikiem w lidze) mi nie straszne, tzn. sloty wypełnię.
Cel trzeci osiągnięty - większość statsów ilościowo powinienem powtórzyć, bloki i przechwyty powinny być o te 10% lepsze.

Jaki wynik w lidze to da to nie wiem, bo trudno mi objąć w świadomości wszystkie Wasze składy na raz. Będzie top4 to super.

Zmiany w porównaniu do zeszłego sezonu są takie:
Lowry <-> Fred + Delon
E. Gordon <-> Batum + Reddish
Barton + Bojan <-> Gallinari + OG
Siakam + Nurkic <-> Harrell + Len

Na pierwszy rzut oka gorzej pod koszem, ale akurat bloki czy FG% tu powinny wyglądać podobnie, a zbiórki i asysty dodałem z innych pozycji. Może brakować będzie trochę asyst Lowrego, ale dzięki temu mam nadzieję poprawić się w stratach które były jedną z pięt achillesowych poprzedniego zestawu.

No, to tyle ode mnie :)
Czekam na zamknięcie składów i pierwszy Power Ranking drużyn na podstawie predykcji od Yahoo! :)

PS. Dziękuję wszystkim za przednią zabawę
PS. Dziękuję prowadzącym za ogarnianie "administracyjne" wszystkiego + za rozwiewanie wątpliwości + za tłumaczenie zasad + za przymykanie oka na nieprawidłowości :)
  • Odpowiedz