Wpis z mikrobloga

Czy w nowej wersji fify opłaca się grać 433 z ofensywnym pomocnikiem czyli bez defensywnego ? Pytam bo z tego co czytam, to prawie wszyscy idą na kontrę a bez POD może być ciężko. Póki co dostawałem właśnie baty z kontry ...
#fut
  • 4
@himramir: musicie się nauczyć, że nie ma czegoś takiego jak najlepsze ustawienie/formacja. każda taktyka powinna być ustawiana indywidualnie pod siebie, ponieważ jednym gra się lepiej 4-4-2 innym 4-2-3-1 a jeszcze innym 5-3-2. to, że ktoś tutaj Ci powie tak jak ja, że gram i kombinuje 4-2-2-2 i 4-1-2-1-2(2) to co Ci to da byczku? dopóki sam nie spróbujesz danej taktyki i danych ustawień to nigdy nie będziesz wygrywał spotkań - będziesz
@Zimus: dzięki za odpowiedź. Jeszcze pytanie - obronę warto zostawić głęboko na np 2-4 kresek nawet przy opcji defensywnej ? chodzi mi właśnie o te kontry. W 19 nie miało większego znaczenia czy obrońca jest wolniejszy od atakującego kontrą napastnika - teraz widzę, że chyba ma i to kolosalne
@himramir: ta FIFA jest nastawiona mocno na szybkość zawodników + do tego o wiele łatwiej jest dać prostopadłe podanie. Ja generalnie preferuję ustawienie na 3 kreski max 4 jeśli chodzi o głębokość.