Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Moje doświadczenie z chińskimi #!$%@? spod marki #xiaomi.

Kiedyś dobre telefony w niskich cenach

Teraz:
-poprzedni telefon redmi 4x przestał się ładować z dnia na dzień - instant cegła
-stary 4x był o niebo lepszy od nowszego redmi 6 pomimo, że kosztowały tyle samo
-aktualny telefon rozłącza słuchawki bluetooth i nie da się słuchać
-odblokowuje się w kieszeni pomimo trybu kieszonkowego (!?!!?) i dzwoni albo wysyła smsy do losowych ludzi w kontaktach
-#!$%@? nieintuicyjny miui, na którym np. nie da się zmienić jasności w poziomej orientacji, bo albo #!$%@? na skrajną górę albo na skrajny dół JAKBY NIE MOŻNA BYŁO SOBIE DAROWAĆ TEGO PRZYCIĄGANIA NA SIŁĘ W KAŻDYM MIEJSCU #!$%@?
-suwak głośności za szybko #!$%@? i często nie zdążę nic wcisnąć
-nie da się układać kart na pulpicie albo jest gdzieś w piździe schowana taka możliwość

-mi band nie łapie tętna, chyba, że dociśniesz odcinając dopływ krwi do ręki to tak

Dorobili się grupki fanbojów i już zaczynają #!$%@?ć z pogarszaniem produktu.
NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA BO ZESZŁO NA PSY
#telefony
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czimchik: trochę katastrofa, ale jak chodzi o bebechy to wygrywa. Jak siedzę na Wi-Fi, a przez 80% dnia siedzę to nie mam problemów. To dzwonienie #!$%@? potrafi, bo mam tu dwie karty SIM i #!$%@? potrafi np zadzwonić do prezesa firmy z którą współpracuje. W piątek. O 23ciej. Jak byłem #!$%@? jak bela;)
@capo_di_tutti_capi: Z racji afery szpiegowskiej z Huawei w roli głównej te chinole też pewnie chwilowo będą dawać dobry sprzęt tylko po to, żeby zaraz się zgnoić jak ludzie się oswoją. Tak działają przedsiębiorstwa niestety.

Ale srakomi to już jest #!$%@? bezczelne, takiej #!$%@? spodziewałbym się po jakichś gównach za 150 ziko, a nie po znanej marce za 650...