Wpis z mikrobloga

#sanok #jkm #korwinmikke #ama

Wczoraj, kiedy miałem okazję zamienić po spotkaniu parę słów z JKM wyraził chęci porozmawiać z internautami i odpowiedzieć na pytania w AMA na wykopie jeżeli do takiego ktoś by go zaprosił, bo jak sam ujął: "jest po to, żeby rozmawiać". Dałoby się takie AMA zorganizować?

#chwalesie

Przy okazji pochwalę się zdobytym na książce autografem ^^
Sarpens - #sanok #jkm #korwinmikke #ama

Wczoraj, kiedy miałem okazję zamienić po spo...

źródło: comment_Ma7jGqiNsxbHiCKV6YXeWnd9zF1zNWcY.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebeq92: Ale jednak wykopowe AMA to wykopowe AMA i miałoby swój klimat i co najważniejsze swoich lewaków-cebulaków : D

@Nielubiedrzew: Pytania się znajdą, a i może trochę lewaków się nawróci : D

Najfajniejsze jest to, że w 2 minuty odpowiedzieli sami bordowi : D
  • Odpowiedz
@Sarpens: kiedys juz padla ta propozycja. byla odmowa administracji bo... wypok to nie tuba propagandowa politykow.

tymczasem lipiec 2013 - lech walesa ma konto na wypoku...
  • Odpowiedz
@Sarpens: JKM jakby wpadł tu na AMA tobyłby w szoku, że regularnie przegrywa wybory skoro ma tylu zwolenników...

P.S. jesteś jedynym nie-bordo który się tu wypowiada, więc wyjdź :>
  • Odpowiedz
@Nadrill: Właśnie dlatego pokusiłem się zapytać o AMA, skoro sam JKM by z chęcią na parę pytań odpowiedział, to czemu nie wykorzystać okazji. Z jednej strony administracja ma swoje zdanie, a z drugiej jest Lech Wałęsa i każdy wykop z JKM, który wchodzi z płomieniem na główną.

@nowik: Jestem mentalnym bordo ^^ A tak na serio, przez praktyki, które muszę odbyć nie mam po prostu jak piąć się
  • Odpowiedz
@Sarpens: Skoro mamy błogosławieństwo administracji to zapraszaj Pana Janusza. Tylko pamiętaj, żeby ostrzec go, że będzie potrzebował DUUUUŻO czasu(czy to będzie najpopularniejsze AMA na wykopie?) i cierpliwości.
  • Odpowiedz