Wpis z mikrobloga

Ludzie korzystający z telefonu podczas jazdy powinni być rozstrzelani na miejscu, banda idiotów która ma za nic życie innych.

Mam nadzieję że w końcu coś się zmieni i używanie telefonu podczas jazdy będzie w tej samej kategorii co próba zabójstwa.

Każdej osobie która kiedykolwiek używa telefonu podczas jazdy z głębi gardła pluje w ryj, najgorszy sort czlowieka to taki ktòry ma w dupie życie innych.

https://youtu.be/oD0ZnMmgvsM

#supersoco #holandia #oswiadczenie ##!$%@?
v.....k - Ludzie korzystający z telefonu podczas jazdy powinni być rozstrzelani na mi...

źródło: comment_QLq54RD5UNlVcHzjcuQOwGrfzAl8kOW9.jpg

Pobierz
  • 10
@v1lk: takie same sankcje dla potencjalnych morderców zasiadających za kółkiem audi i bawarek. ludziom #!$%@?, jak tylko przekręcą kluczyk w stacyjce. trzeba się pokazać na wiosce i gaz w podłogę. bezmózgi i potencjalni mordercy powinni być masowo wyłapywani i rozstrzeliwani na miejscu.
@v1lk

Mam około 25 filmików na kamerze z zeszłego tygodnia, na każdym ktoś coś robi na tel.
Tak obserwując zachowanie kierowców na holenderskich drogach to, 65% młode kobiety 35% bogaci panowie w drogich samochodach.
Mówię tylko o odcinku 65km ( 2x=130km), który ciągnie się przez autostrady A1>A50>A12.
@waginoentuzjasta
@Pannenkoek

Dokładnie to co piszecie, to jakaś plaga i nie tylko w Holandii, kary 300€ nikogo nie odstraszają. Kilka miesięcy temu miałem wypadek, motor straciłem, prawie łeb mi urwało od uderzenia, do dzisiaj mam problemy, a nie zanosi się na koniec, jeden #!$%@? zasrany dramat .

Ludzkie życie ważniejsze niż zasrany telefon
@v1lk nie chce mi się z tobą wchodzić w dyskusję, więc odpiszę tylko raz: skoro uważasz że osoby używające telefonu podczas jazdy zasługują na śmierć lub wieloletnie więzienie to masz problemy z używaniem mózgu
@perki51 A jak wyjme broń i będę strzelał z zamkniętymi oczami to co o mnie pomyślisz? Tak samo jest patrzeć na telefon i prowadzić samochód z prędkością xx km/h który waży kilka set kilogramów A często ponad tone, i przy uderzeniu w człowieka zawsze powoduje problemy zdrowotne .

Mało widziałeś dzieciaku, takich jak ty spotykałem na cmentarzu, z takim myśleniem jak twoje ( ͡~ ͜ʖ ͡°) z tym
@perki51 nic nie powiesz, bo wiesz że mam chociaż w kilku % racje, byle byś kolego nie poczuł nigdy jak Ci światło gaśnie bo ktoś musiał spojrzeć na telefon, żebyś nie obudził się w karetce z paraliżem nóg i bał się że tak już zostanie, żebyś nigdy w życiu nie musiał poczuć tego strachu który towarzyszy w każdej sekundzie która jest następna.

Szpital i rehabilitacja to tylko początek problemów które byś miał,