Wpis z mikrobloga

Każdy liberał gospodarczy powinien popierać legalizację związków homoseksualnych z adopcją dzieci. Zapytacie jak to tak? Już wam tłumaczę. Domy dziecka są utrzymywane z waszej krwawicy, wprowadzenie adopcji dla par homoseksualnych zmniejszy obłożenie domów dziecka, co zmniejszy wydatki budżetu państwa, co umożliwi obniżkę podatków. Zatem tylko konserwatyści komuniści tacy jak Stalin, Korwin, Michalkiewicz czy Mao Zedong preferują by dzieci nie należały do rodziców tylko wychowywane były przez państwo( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 20
@tururak widac, ze sie chu**a znasz, więc się wypowiesz. Żeby dziecko mogło zostać adoptowane w naszym kraju, to musi mieć uregulowaną sytuację prawną - czyli nie może mieć prawnego opiekuna. Wiele dzieci w domach dziecka ma rodziców, którzy nie zrzekli się swoich praw do dziecka, co skutkuje tym, że nie mogą zostać adoptowane, stąd duża liczba dzieci w domach dziecka. Uwierz, że jest wiele heteroseksualnych par, które czekaja po 2-3 lata na
@ye_bunny: to nawet nie wiek chyba w tym wypadku, to po prostu urojenia przedwyborcze, zaślepiony nienawiścią do przeciwników politycznych wypisuje taki zanim sprawdzi cokolwiek, ważne że wpis polityczny nabity.

@tururak: nie wiedzieć czemu wam się ciągle wydaje, że liberałowie gospodarczy mają jakąś nienawiść do gejów, bo wszystkich którzy nie są murem za waszym światopoglądem traktujecie jak sebków z osiedla, to jest pogarda dokładnie ta sama przez którą teraz PiS wygrywa.
w naszym kraju, to musi mieć uregulowaną sytuację prawną - czyli nie może mieć prawnego opiekuna. Wiele dzieci w domach dziecka ma rodziców, którzy nie zrzekli się swoich praw do dziecka, co skutkuje tym, że nie mogą zostać adoptowane


@ye_bunny: Prawa w Polsce nie można zmienić?

środowiska LGBT już dawno mogłyby ugrać więcej w swojej sprawie


@genesis2303: xd

Tzn kiedy i gdzie? W Polsce? Kto ci takich bzdur nakładł do
środowiska LGBT już dawno mogłyby ugrać więcej w swojej sprawie, gdyby zamiast oblewać pomniki katolików


@genesis2303: Parady lgbt są organizowane w Polsce od około 2005. Te "ataki" na katolików zaczęły się po tym jak kościół zaczął nas atakować.

względem niestosownie ubranych uczestników parad w miejscach publicznych


@genesis2303: Przeważająca ilość zdjęć z których korzystają przeciwnicy lgbt pochodzi z zagranicy i często nie ma nic wspólnego z marszami równości. A po za
prawarekasorosa - > środowiska LGBT już dawno mogłyby ugrać więcej w swojej sprawie, ...

źródło: comment_eRdKy6MsAyuK6rsdVrIpu78YpvbanUSE.jpg

Pobierz
@tururak: przecież w swojej pierwszej wypowiedzi sugerujesz, że wystarczy dać prawa do adopcji parom homoseksualnym i to rozwiąże problem. Twoje remedium na przepełnione domy dziecka nijak się ma do rzeczywistości i nie może przynieść skutków o których piszesz, więc nie odwracaj kota ogonem, że teraz należałoby jeszcze zmieniać jakieś prawo. Wg mnie masz takie wyobrażenie o adopcji, że jak się chce adoptować dziecko to idziesz tak jak do schroniska, pokazujesz paluszkiem,
Podaj mi jedno państwo w którym społeczność lgbt wywalczyła swoje prawa bez marszy.


@tururak: ale ja nikomu nie bronię maszerować, ani tym bardziej walczyć o swoje prawa, po prostu obecny sposób w jaki prowadzone są te marsze, bardziej odrzuca niż przyciąga, osoby które odwalają nie są chowane tylko wręcz celebrowane i to się na tym środowisku po prostu odbije, bo jak w PiS był poseł który zdaje się bił żonę to
Klasyczne a u was murzynów biją xD


@genesis2303: Nie, tłumaczę Ci ze kościół atakował nas, zanim jeszcze istniały organizacje LGBT. Juz pomijam fakt ze po jednej stronie masz przypadkowych ludzi, a po drugiej instytucje posiadającą własne państwo i pracowników.

odwala to nic się nie stało wszystko w porządku my wszystko tolerujemy


Sorry, ale nie widzę powodu atakować ludzi, bo ubierają sie lub wyglądają inaczej niż ja. Dopóki ktoś nie lamie prawa,
prawarekasorosa - > Klasyczne a u was murzynów biją xD

@genesis2303: Nie, tłumaczę...

źródło: comment_D9kLuVrWTQtAli3uKrtECEM0jDCFctLq.jpg

Pobierz
ale ja nikomu nie bronię maszerować,


@genesis2303: No czyli nie było takiego państwa...

bo jak w PiS był poseł który zdaje się bił żonę to już posłem nie jest


@genesis2303: To nie był radny? Piasecki? Radny < poseł

Natomiast jak wyżej, jak na prawicy osi społecznej ktoś za bardzo odwala to jest chowany,


@genesis2303: No Banaś jest schowany za urlopem... Dymisja Kuchcinskiego trochę trwała...
No tak średnio bym powiedział.
tururak - > ale ja nikomu nie bronię maszerować,

@genesis2303: No czyli nie było t...

źródło: comment_7SSwSUOQgnfE9pKDEbon4CKNAw1BU9l5.jpg

Pobierz
@prawa_reka_sorosa:

Nie, tłumaczę Ci ze kościół atakował nas, zanim jeszcze istniały organizacje LGBT. Juz pomijam fakt ze po jednej stronie masz przypadkowych ludzi, a po drugiej instytucje posiadającą własne państwo i pracowników.


A ja ci tłumaczę że to jest właśnie klasyczne a u was murzynów biją, to że ktoś gra nieczysto nie oznacza z automatu że twoje granie nieczysto ma by jakoś usprawiedliwione, tym bardziej kiedy czegoś się twoja organizacja domaga
Na 100 000 marszu, jak to było gdzieś u twojego kolegi, nie oceniaj parady po jednostkach?

u was murzynów biją,


@genesis2303: Mam nie oceniać kogo organizatorzy zapraszają?

Xddd

jednostkach


@genesis2303: Tzn ta grupa to są jednostki?

jak marsz to zawsze o jakieś społeczne sprawy dotyczące jakichś konkretnych grup, bo po co walczyć o sprawy gdzie wygrać mogą wszyscy


@genesis2303: No właśnie? Po co oni ten marsz niepodległości organizują skoro
No właśnie? Po co oni ten marsz niepodległości organizują skoro niepodległość już mamy.


@tururak: po to że można być patriotą jednocześnie nie popierając rządu, poczucie wspólnoty narodowej nie musi być tożsame z jakąkolwiek opcją polityczną.

Głupkowaty argument, czepianie się kogoś że czegoś nie robi jest trochę bez sensu. Ja też mogę się ciebie spytać czemu nie pomagasz dzieciom w afryce albo czemu nie organizujesz


To nawet nie był argument, to raczej
A ja ci tłumaczę że to jest właśnie klasyczne a u was murzynów biją


@genesis2303: Czy ty naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy systematycznym gnojeniem LGBT przez KK, a reakcja przypadków osób na działania kościoła?

Nikt nie reagował gdy hierarchowie kościoła wyzywali nas od zboczeńców, pedofilii czy zarazy. Nagle wielkie oburzenie, bo kościół oberwał swoim własnym kijem.

tym bardziej kiedy czegoś się twoja organizacja domaga od państwa czy w ogóle społeczeństwa


LGBT
@prawa_reka_sorosa:

LGBT nie jest organizacja - to grupa obywateli.

Aktywiści to przypadkowi ludzie, nalepka z Che u Biedronia to tak jakoś wyszło, a w ogóle to nie ma żadnej neuropy, proszę cię xD

A co ma jedno do drugiego?

No jakby ci to powiedzieć, jak jakaś grupa ma tyły w edukacji seksualnej i się nie zabezpiecza na tyle że ma podbite statystyki i ta sama grupa chce uczyć o bezpiecznym seksie...
Aktywiści to przypadkowi ludzie, nalepka z Che u Biedronia to tak jakoś wyszło, a w ogóle to nie ma żadnej neuropy, proszę cię


@genesis2303: Ty rozmiesz że lgbt to skrót od lesbian, gay, bisexual i trans? To tak jakby stwierdzić że heteroseksualiści to organizacja.

No jakby ci to powiedzieć, jak jakaś grupa ma tyły w edukacji seksualnej i się nie zabezpiecza na tyle że ma podbite statystyki


@genesis2303: No tyle
@prawa_reka_sorosa:

Ty rozmiesz że lgbt to skrót od lesbian, gay, bisexual i trans? To tak jakby stwierdzić że heteroseksualiści to organizacja.


A ty nie rozumiesz, że aktywiści to już nie są przeciętni obywatele tylko działacze wywierający naciski polityczne, to tak jakbyś powiedział że policjant to cywil.

No tyle że nie ma.

https://www.wykop.pl/link/4925035/wspolzyjacy-ze-soba-mezczyzni-2-populacji-usa-powoduja-58-zakazen-syfilisem/

Podam Ci jedną. Lgbt chcę prowadzić edukacje seksualną zgodną z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia, a księża i katecheci korzystają