Wpis z mikrobloga

  • 2
@cr_7
@filozof900 Przecież nie tylko bobek tak robi, dominando to raczej powszechne zjawisko i w zasadzie jest na większości serwerów... Bona, Celesta, Refugia, Harmonia, Monza + wszystkie światy pvp nie wspominając o retro open pvp xD
  • Odpowiedz
@fbkq: na wiekszosci serwerow neutrale moga sobie spokojnie grac, w wiekszosci przypadkow 1) nie mozna bic bossow 2) trzeba zwalniac respy. na serwerze bobka roshamuul jest calkowicie zamkniete dla neutrali, niezaleznie od tego czy ktos tam jest czy nie xD
  • Odpowiedz
@vanzs: no widzisz jakos potrafia to zrobic
@fbkq: no teraz to nie wiem ale wiem ze tak bylo, ja na non pvp nigdy nie gralem to mi ciezko powiedziec co tam sie dokladnie dzieje xD ale ze sluchu to wiem, ze bobek to wyjatkowo toksyczny nolife
  • Odpowiedz
  • 1
@filozof900 Nie grałem nigdy na Bonie więc nie wiem jaki on jest ale dziwię się strasznie ludziom którzy tam grają. Też grałem zawsze na pvp, od 2 lat na nonpvp i nie wróciłbym na żadne pvp, może jedynie retro tylko szkoda że wszystkie retro są martwe XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Anmo ja wiem ale jednak biegają za ludźmi xd ja jestem po drugiej stronie barykady bo gram na harmonii z ziomkami co byli w dashers xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Anmo to ten pajac hanka troluje xD jak już coś takiego będzie to w odległym czasie myślę minimum 1.5 roku. Jeśli chodzi o celeste to mamy dobre stosunki z gildią Refugees w której jest kolega @marahin za to mamy wspólnego wroga - Refugie, więc w przypadku merge pewnie się dogadamy i hommed z pavvą pójdą sobie grać na secure ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anmo: może śmiech na sali ale serwer mają. Pavvę który znany jest z tego, że ciężko go zajechać - też się pozbyli.

@fbkq: odnośnie merge to CipSoft ostatnio w którymś poście na forum napisał, że nie planują żadnych merge. :P Pół roku temu kumpel powiedzial mi, ze od dwoch lat czekaja az Celesta dostanie merge.

Ogólnie to jest gruby temat bo merge serwerów z dominando wcale nie polepsza ich sytuacji,
  • Odpowiedz
@marahin: no ta, zajechalismy pavve, ale osoby które w największej mierze sie do tego przyczynily nie sa już w gene, gildia im sie posypała teraz to biorą tam brudasów z amerykanskich serverów i biją ksiegi o 4-5 zeby im nie wjezdzali.
  • Odpowiedz