Wpis z mikrobloga

  • 0
@S7-1500 moj jak sie dowiedzial ze chce sie zwolnic wyslal mnie na szkolenia ktore trwaja rok i nie bede przez rok pracowac tylko sie szkolil, a po roku sie zwolnie xD
  • Odpowiedz
@svr_: i taka elita nie ma problemu ze znalezieniem pracy dalej, dlatego nie ma recesji. Są w Polsce firmy, które szanują pracownika i jeśli chcą zarabiać jako firma, to niestety ale muszą i dbać i płacić ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@S7-1500 nie, a nawet jesli, moja firma nie zna nikogo kto zaplacil za jej zerwanie. Kolezanki w HRach sa zbyt leniwe aby sie takimi #!$%@? zajmowac ;)
  • Odpowiedz
@padobar o #!$%@?, miałam tak raz że mój ex-kieras składał CV do mojego kolejnego miejsca pracy a ja mu odpisałam, że oczywiście Pańskie CV trafi w odpowiednie miejsce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bo będąc niezastąpionym na danym stanowisku nigdy nie czeka cie awans.


@MirkobIog: co? Jak rzuciłem że chodze na rozmowy i że od pół roku czekam na awans, to po 10 minutach miałem przyklepane 25% podwyżki xD
Na co komu awans jak można dostać więcej hajsu za to samo
  • Odpowiedz
@send_nudles: lubie te mikro triumfy w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. jak przez pół roku po jebnięciu papierami co jakiś czas twój następca dzwoni się o coś pytać xD albo jak kierownik, który cię zwolnił (redukcja etatów najkrótszy staż) po kilku miesiącach dzwoni i prosi żebyś wrócił xD
  • Odpowiedz