Wpis z mikrobloga

@djtartini1 a jakbym organizował jakieś spotkania, jakieś lokalne akcje, moja gębą czasem by się w jakiejś lokalnej gazecie pojawiła i takie tam pierdoły, to o pieniądzach jakiego rzędu można mówić?
a jakbym organizował jakieś spotkania, jakieś lokalne akcje, moja gębą czasem by się w jakiejś lokalnej gazecie pojawiła i takie tam pierdoły, to o pieniądzach jakiego rzędu można mówić?


@meshack: Nie licząc PIS i PO to nadal nie są duże pieniądze. Poza tym musiałbyś być kimś w strukturach samej partii, żeby takie stanowisko umotywować np. być radnym lub należeć od kilku lat.
no załóżmy że jestem jakimś radnym czy coś, w każdym razie trochę więcej niż nikim, na ile mogę liczyć? 2-3k, czy jest osiągalne?


@meshack: no tak, ale po co? Po co zarabiać 2-3 po kilku latach?
@djtartini1 ale to nie jest kilka lat ciężkiego #!$%@? od rana do nocy ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i zawsze może ci się przytrafić kariera Nikosia Dyzmy, że trafisz na odpowiedniego człowieka, powiesz coś w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu i twoja kariera wystrzeliwuje jak z rakiety. Ostatnio dużo się zrobiło Misiewiczow i innych Andruszkiewiczow xD
ale to nie jest kilka lat ciężkiego #!$%@? od rana do nocy ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i zawsze może ci się przytrafić kariera Nikosia Dyzmy, że trafisz na odpowiedniego człowieka, powiesz coś w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu i twoja kariera wystrzeliwuje jak z rakiety. Ostatnio dużo się zrobiło Misiewiczow i innych Andruszkiewiczow xD


@meshack: Nie rób tego proszę( ͡° ͜ʖ ͡°)