Wpis z mikrobloga

Ide w sobote na urodziny znajomego, nie wiem jak będzie wyglądała ta impreza albo bedziemy siedzieć w barze i pic do odcięcia albo bar a pozniej jakis klub.

Rózowa sie mnie pyta co i jak, i mówi ze pewnie będę ja zdradzał.
A ja na to ze jak bedziemy w klubie to nie moge jej nic obiecac i ze w sumie lepiej zeby w nocy z soboty na niedziele spała u rodziców bo nie wiem czy czegos nie przyprowadze - Oczywiście wszystko z żartach.

A ta teraz wypisuje głupoty na jakis dziwnych forach ze chłopak jej nie kocha, będzie zdradzał i co ona ma teraz zrobic.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #sex #zdrada
  • 29
  • Odpowiedz
A ta teraz wypisuje głupoty na jakis dziwnych forach ze chłopak jej nie kocha, będzie zdradzał i co ona ma teraz zrobic.


@chado_podobny: Napisz tam z jakiegoś lewego konta że ma mu częściej obciągać.
Ja bym tak zrobił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@AndrewSzusty: no nie wiem, czy zaufanie sprawi, że kiedykolwiek zaśmieje z żartu typy "będę bzikal ile wlezie inne baby" xd raczej chodzi o poczucie humoru, a nie kij w dupie i zaufanie
  • Odpowiedz
@banjo: jakby mi rozowa cos takiego powiedziala to raczej bym sie nie przejal a raczej zasmial i w odpowiedzi bym powiedzial ze to ja sobie sprowadze jakas do domu skoro ona wychodzi w miasto i niech mi da znac kiedy wraca zebym zdazyl tamta wyprosic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AndrewSzusty. Wrzuć wpis o zdradzie i chlaniu (typowe problemy dna intelektualnego). #!$%@?, że ktoś ma kij w dupie, gdy się mu w żartach powie o zdradzie. Potem skomentuj, że jakby różowa tak zażartowała, to byś jej tym samym odpowiedział. Kto tu ma kij w dupie dzieciaku haha. Dorośnij.
  • Odpowiedz
@banjo: @struga:
Naprawde ?

To moze przedstawie sprawe inaczej:

[Ja] Ide na impreze
[R]To pewnie będziesz mnie zdradzał z innymi (Po #!$%@? w ogole takie komentarze)
[Ja] Tak bede ruchał co popadnie (sarkastycznie).
[R na forum internetowym] O nie, on idzie na impreze i bedzie ruchał co popadnie.

A pewnie wszystkie jak jeden maż macie na tinderze "nie łapiesz ironii/sarkazmu dawaj w lewo"
  • Odpowiedz
@chado_podobny: laska widocznie potraktowała na serio to co powiedziales. Trzeba uważać na takie żarty, bo niektórzy nie ogarniają że to głupi zart i potem panika i schizy bedo jak w tym przypadku xD no i takie żarty faktycznie są mało smieszne, ale faceci zazwyczaj najpierw mówią a potem myślą więc nie dziwi mnie to jakoś xd
  • Odpowiedz