Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy było, ale - Mariusz Rumak założył publiczny profil na facebooku. Moim zdaniem warte uwagi.

Witajcie,


Komunikacja to podstawa dobrej pracy zespołowej. Ponieważ pracuję z ludźmi i dla ludzi, postanowiłem uruchomić oficjalną stronę na Facebooku, na której będziecie mogli znaleźć informacje na temat mojej pracy. Chciałbym przekazywać Wam sposób pojmowania piłki nożnej nie tylko przeze mnie, ale również przez moich współpracowników. Na to co widać na boisku pracuje bowiem sztab ludzi, a nie osoba pierwszego trenera.


Choć dzisiaj wszystkie siły koncentruję na tym by to Lech Poznań odnosił sukcesy i stale się rozwijał, nie będzie to strona poświęcona tylko Kolejorzowi, ale również wielu innym aspektom piłki nożnej. Mam nadzieję, że myśli jakie będą się pojawiać na tej stronie będą dla Was interesujące i czasami skłonią do refleksji.


Liczę na komentarze z Waszej strony, co pozwoli Nam na dobrą zabawę przy najpiękniejszej dyscyplinie sportu jaką jest piłka nożna.


Pozdrawiam,


Mariusz Rumak

#pilkanozna #lechpoznan #rumak #poznan
SirBlake - Nie wiem czy było, ale - Mariusz Rumak założył publiczny profil na faceboo...

źródło: comment_ZHtq4JSZkJngAP3FvYQUR1tHrFQ5Zjmk.jpg

Pobierz
  • 3