Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy telefonu LG 4xHD (P880).

Robiliście jakieś modyfikacje w ROM'ie ?

Opłaca się wgrywać jakiś inny ROM?

Jakoś z obecnego 4.1.2 nie jestem za bardzo zadowolony, są chwile gdy np.:podczas wchodzenia w ustawienia potrafi fona mocno przyciąć.

I jeszcze dodatkowo ten czas pracy na baterii... W nocy gdy telefon leży nie używany, schodzi z 100% na 65%, z wyłączonym wifi i danymi..

#telefony #cyanogenmod #p880 #4xhd #lg #android
  • 21
@Wandsbeker: W porównaniu do innych 4-rdzeniowców jest bardzo słaby, ale ogólnie zgadzam się, telefon działa elegancko. Jednak jak przerzucisz się na S4 to poza poprawą wizualną jeśli chodzi o gry to powinieneś odczuć wielki przyrost płynności. No, chyba że nie grasz w nic zaawansowanego (typu np. GTA III) to bez różnicy w sumie.
@stone0 : miałem nie grać ale jednak gram :)

A do S4 ciągnie mnie z powodu TouchWiza i samsungowych programów w stylu SmartStay itp, no i fakt że samsung nie #!$%@? się z aktualizacjami.

Chociaż tak szczerze to myślę też o Note 2 - większy ekran to zawsze coś...
@Wandsbeker: Oj z niczym się nie zgodzę. Mam Samsunga, a nawet dwa. TouchWiz dla mnie znacznie gorszy od czystego 4.2. Samsungowe programy nie są wcale fajne, są lepsze zamienniki w Play za darmo. Samsung się #!$%@? z aktualizacjami strasznie, na przykład do ACE 2 miała być do 4.1 (NADAL JEST 2.3!!!!!!!!! NIE DALI 4.0!!!) 22 kwietnia a nadal gówno dali, tylko dla 3ch krajów a i tak z 2miesięczną obsuwą. Polska
@Wandsbeker: @stone0: Ja akurat mam TV z Samsunga i tablet (P3110) i dzięki samsungowym bajerom mogę np.:oglądać programy z TV na żywo w innym pokoju na tablecie. Moim zdaniem, mimo słabszego procka na tablecie (2x1GHz), launcher i ogólne ustawienia płynniej działają.
@dominik810: A jaka to aplikacja? Ja nie miałem problemu z instalacją, a dotychczas miałem (w posiadaniu, nie mówię tutaj o krótkich okresach użytkowania bo tak to chyba każdą markę miałem) LG, SONY i Samsunga.