Wpis z mikrobloga

@tagnar_: Hej, dzięki za linki, chociaż nie w to raczej celuję. Szukam raczej klasycznego kroju męskiego płaszcza/trenczu, ale wykonanego z "technicznych" materiałów. Coś a'la wdzianko, które nosił Adam Jensen #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: Uniqlo to japońska marka, maja bardzo duzo zwolenników, celują w minimalizm. Ja mam wiele rzeczy i najlepsze do tej pory to swetry z merino wool / kardigany / koszule oxford / t shirty z bawełny pima / dżinsy / spodnie. Co do ceny i jakości to ciężko znaleźć coś lepszego. Ja od siebie bardzo polecam :) na reddit tez chwali wiele ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@tagnar_ no spoko, w jak wypada rozmiarówka? Trzeba brać jakąś poprawek czy celują w European size? Jak kwestia dostawy (cło etc.)? Dobra alternatywa dla naszych sieciówek?
Techwear dopiero badam, ja raczej właśnie z tych minimalistów, a nie tech ninja ;)
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: dostawa jest jak z każdej innej sieciówki, maja magazyny w DE. Płaci się bodajze 3 euro. Leci 3/4 dni. Coś jak asos z dostawa jeśli zamawiałeś coś od nich, to podobna sprawa. Rozmiarówka to jeśli chodzi o spodnie - w pasie standard ale w długości już zaczyna się czasem od 32 a czasem od 34, dostępna jest opcja „alternatives” za dopłata, taki mini krawiec ale mało opcji tam jest,
  • Odpowiedz
@tagnar_: Dzięki za feedback, po wypłacie będę musiał się przyjrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecisz jeszcze jakieś warte uwagi sklepy/marki z techniczną odzieżą, by nie zbankrutować na starcie?
Generalnie szukam alternatywy dla tradycyjnej bawełny, która mnie już #!$%@? i noszę ją jedynie do biura. Ministry of Supply ma zajebisty techwear w tradycyjnym kroju, no ale za kosmiczną cenę ;)
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: https://lestrangelondon.com/store/trousers/the-24-trouser/?attribute_pa_colour=navy

Ale ceny tez z kosmosu, no ale mysle, ze w takim czymś to ciężko będzie z cena trafić żeby była niska. Za to ja Ci polecę od siebie z UNIQLO wlasnie niektóre rzeczy takie w stylu techwear i bawełny mniej w składzie maja:

https://www.uniqlo.com/eu/en/men/bottoms/trousers-chinos-sweatpants?quickView=418928

Szukaj wlasnie z tych linii, w opisach patrz na materiały bo sporo rzeczy maja wlasnie nie tylko w bawełna / wełna itp tylko poliester
  • Odpowiedz