Wpis z mikrobloga

@Prozdrowotny: @fasttaker: Pierworodne konto marecki jest nadal zamknięte, a ten w komentarzu te swoje bajki że ukrył na 90 dni. Mam je w pasku (dodałam po zamknięciu) - po wejściu nadal ten sam widok którego zdjęcie wrzucałam "To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych...." Nie wiem jak wygląda sprawa blokady/zamknięcia konta YT, ale wydaje mi się iż marecki jak zwykle przeciąga swoje mitomańskie historyjki w czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bez_razu: dokładnie tak samo jak z rzekomymi materiałami o związkach Agnieszki i kurzaka.. a może właśnie z tego powodu konto zostało zamknięte? Kurczak poczuł że Marecki ma na niego haki i chciał mu zamknąć twarZ? Z kolei na yt możesz miec 10000 kont i można Ci skoczyć.
  • Odpowiedz
@kozacki-trolejbus: podejrzewam iż mało kto już bierze tego człowieka na poważnie i wierzy w te jego "prawdy".
Przed zamknięciem trąbił o live z była moderatorką kanału JTO, potem jakieś huragany nastąpiły i linie pozrywało. Ślizga się od miesięcy.
Bardziej jestem skłonna uwierzyć iż Marecki sam sobie ten kolejny kanał zgłosi, niż jakiekolwiek wiarygodne informacje od niego wypłyną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz