Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #konfederacja #korwin

W związku ze zbliżającymi się wyborami chciałem pokrótce sprawdzić jacy są u mnie kandydaci z opozycji. uważam że rządzący mimo kilku dobrych posunięć stali się zbyt arogancki i zadufani w sobie (patrz tvp) by pozwolić na dalsze kierowanie tym batustanem.

Także sprawdzam sobie mój okręg 30, powiat rybnicki i przeglądam tą faworyzowaną na wykopie konfederacje i co widzę.
Po pierwsze raptem 4 osoby ze zdjęciem - jestem wzrokowcem - chciałbym zobaczyć na kogo głosuje.

Kandydaci:
1. Roman Fritz niby przedsiębiorca ale wspópracuje z Braunem który mi się nie podoba i dodatkowo należy do korony polskiej wiec fanatyk.
2. Adam Kurpas, geolog i czlonek ruchu narodowe, ok dziekuje starczy
3. Konrad Makarewicz, słaby opis, wynika że jest inżynierem po AGH, fajnie. Ale ogólnie blisko związany z górnictwem którego pewnie będzie faworyzował
4. Następne osoby mają tak szczątkowy opis że naprawdę nie ma co tu pisać.
5. Ostatni kandydat (ze zdjęciem) Hanna Cofalik, 21 lat, grafik komputerowy, nie wiem czy kandydatura dla beki czy nie ale jeśli reszta kandydatów ma to gdzieś że nawet nie dzadzą swojego zdjęcia to sorry bardzo ale też dla beki zagłosuję na panią Cofalik.

Fajnie by było przed lokalem wyborczym by były jakieś ulotki z każdej parti w którym w skrócie byłoby napisane co kandydaci sobą reprezentują i co chcą zrobić w sejmie.

Bo po co mam oddawać głos na konfederacje skoro z tych wszystkich kandydatów to poza Mentzenem nikt mi się nie podoba? A ich przekrój od Brauna przez narodowców po antyszczepienkowców jest przerażający

Poza tym w przeszłości za młodu głosowałem na Korwina, ale człowiek dorasta i zaczyna zauważać że temu już stety niestety dziadkowi zależy na gonieniu króliczka a nie złapaniu go. Także powinien odejść by dać miejsce młodszym pokroju Mentzena czy Wilka.

Jeśli ktoś jest w stanie mi wskazać kto z tej listy lub innej zna sie na gospodarce, jest za wyższą kwotą wolną, i niższym socjalem, nie będzie za bardzo poruszał kwestii społecznych i nie jest przeciwko Unii to proszę napisać, dzięki.
Pobierz wyciu91 - #wybory #polityka #konfederacja #korwin 

W związku ze zbliżającymi się w...
źródło: comment_d6IpHlgTPsoHoSyyPa253bILeS2avuDR.jpg
  • 8