Wpis z mikrobloga

Sprawa jest taka że potrzebuje jakiś #smartwatch a nie mam żadnego pojęcia. Także liczę że ktoś tutaj doradzi.

Chodzi też że musi spełniać kilka kryteriów których za wszelką cenę zmienić nie mogę.

1. Zakup, wysyłka i dostawa tylko i wyłącznie w UK (tam mieszkam)
2. Cena to maksymalnie 200 funtów i nic więcej choć takie za 50f też mogą być jeśli warte uwagi.

i najważniejsze

3. Musi być coś TYLKO ze sklepu ARGOS (link niżej), dlatego że tam mam kartę i możliwość kredytowania. W pożyczki z banku nie chcę się bawić. Tylko ten sklep, żaden ebay, alieexpress czy coś z innego kraju bo też zależy mi na czasie.

Dla leniwych: ! https://www.argos.co.uk/browse/technology/smart-technology/smart-watches/c:798532/price:%C2%A3100-%252D-%C2%A3150,%C2%A3150-%252D-%C2%A3200,%C2%A350-%252D-%C2%A3100/

Da radę coś ciekawego tam znaleźć? Wymagań nie mam ale dobrze żeby chociaż bateria dobrze trzymała i mile widziane aby było kompatybilne z iOS choć nie jest to koniecznie, te od Apple odpadają bo mają kosmiczne ceny a fanem marki nie jestem. Fajnie gdyby był czarny i okrągły ale inne też rozważę.

#smartwatch #technologia #elektronika #nowosc #pytanie #kiciochpyta #uk #argos #emigracja
  • 2
  • Odpowiedz