Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlgorytmPrima: Powinniśmy dążyć do całkowitego zakazu wykorzystywania plakatów, bo tak to partia, która nie wykorzystuje ich w kampanii jest poszkodowana
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Avil: czemu partia zielonych nie zajmie się referendum w tej sprawie? Myślę, że dużo miejskich aktywistów, ale też mniejsze partie by pomysł chętnie poparły?
  • Odpowiedz
@Avil: no ale to jest temat dość ideologiczny. Przy ostatnich występkach Grety, myślę, że ten pomysł by miał spore poparcie. A medialnie by więcej dawał, niż te plakaty. Ale widocznie jednak nie jest to na rękę zielonym i lewicy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlgorytmPrima: Dla alternatywy, niektórzy kandydaci robią plakaty, które się rozłożą po kilku miesiącach lub ze starych prześcieradeł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Avil: ale czy to, że inni tak robią jest jakimś wytłumaczeniem? Mając sklep też byś dawała ludziom siatki do owoców z plastiku zamiast papierowych 'bo inni tak robią, z papierowymi torebkami i droższymi owocami ludzie nie wybiorą mojego sklepu'
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jasaszlasama: Ten sklep nadal byłby znany. Wyobraź sobie sklep, który jest kompletnie anonimowy i nigdzie się nie reklamuje. Jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś pójdzie tam zrobić zakupy?
  • Odpowiedz
@Avil: Typowe polityczne #!$%@?, gdy ideały zderzają się w polityce z oportunizmem to zawsze przegrywają. Jasne, że się da, zwłaszcza w dobie tak szerokich kanałów przesyłu informacji. Stawiam dolary przeciw orzechom, że te plakaty i tak są przereklamowane jeśli chodzi o wpływ na wybory, wielu ludzi wręcz ten śmietnik doprowadza do szału. Lewica Razem to takie same ściery jak reszta tylko slogany inne więc dobrze im wytykać hipokryzję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HeadH: No pewnie, plakaty są przereklamowane, a zwłaszcza w PiSowskich wsiach, w których jest co najwyżej dostęp do TVP z naziemnej
  • Odpowiedz
@Avil: Oho jesteśmy tak bardzo do przodu z ekologią, że tylko o niej ładnie mówimy. Bo przypadkiem nam może trochę mniej punktów się trafić jeśli zdecydujemy się na jakiś odważny krok pod prąd. :D Chcemy estetycznej przestrzeni, no ale tylko tak na papierze, bo faktycznie śmiecimy tak jak reszta partii. A tfu, takie same #!$%@? jak pis, tylko inne barwy wojenne w walce o władzę. No i już widzę elektorat
  • Odpowiedz
@Avil: Mnie tam dawanie dupy w polityce nie pociąga, za to nabijanie się z ludzi, którzy wierzą szczerze w to, że politycy akurat ich grupowania #!$%@? nie są, jak najbardziej ma dla mnie potencjał rozrywkowy. Zwłaszcza z tych agitujących pożytecznych idiotów, którzy robią to za darmo. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz