Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thuia: sam naprawiam. jedyne co do tej pory to dętki, wjechałem w gwoździe, mam 600km zrobione. w polsce jest sloro czesci do mojej m365. do tego mam drukarke. dopóki nie zaliczysz ostrej gleby to nie ma za dużo napraw
@thuia: stek kłamstw, bzdur i niedopowiedzeń. Z oponami w M365 nie ma problemu, dopóki dbasz o ciśnienie. Wyobrażasz sobie jeździć samochodem z oponami o złym ciśnieniu? Raczej nie, typ na filmie tak robi na hulajnodze i się dziwi że się przebijają/niszczą dętki.

Zestaw opona + dętka wytrzymuje 1000km u ludzi bez problemu, nawet więcej, zależy ile ważysz i jak jeździsz bo to ma wpływ na zużycie.
Awaria kierownicy tak samo, dotyczyła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thuia: po tym jak powiedzial ze miał wielki problem z wsadzeniem zatyczki ładowania to w połowie filmu wyłączyłem go bo typ jest śmieszny. tak jak napisał wyżej, film tylko byle pojechać hulajnoge i #!$%@?ć się do problemów których nie ma tylko koleś jest ułomny. to jak te reklamy na leki przeciwbólowe i aktorzy wyolbrzymiają problemy. większość problemów o których usłyszysz na temat tej hulajnogi jest przyczyną braku umiejętności jazdy nią. to
@thuia: Odnośnie komentarzy do tego filmu to sam widzisz, to użytkownicy są winni tych problemów, gdyby nie używali, to hulajnoga by się nie psuła. Tak mam hulajnogę xiaomi i uważam, że jest niezła w tej cenie, ale ma też głupie patenty i niedoróbki. To, że ktoś powiedział jak jest, jest nie do udźwignięcia przez fanatycznych wyznawców #xiaomilepsze. Gównoburza 3,2,1,0 już...