Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żyje na #emigracja w #uk od 2 lat. 27 lvl. Jestem samotny jak wielu polskich mężczyzn. Szans na znalezienie #rozowypasek tutaj nie widze. Lokalne kobiety (Brytyjki) poza zasięgiem, większość Polek też. Czy ma sens wrócić do Polski na jakieś kilka miesięcy i znaleźć sobie dziewczyne? A potem wrócić z nią razem do #uk ? Jakie są szanse waszym zdaniem, byłyby jakieś chętne czy raczej ciężko?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
  • Odpowiedz
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli niewiele sobą reprezentujesz to nawet na planecie samych kobiet nikogo nie znajdziesz.

Nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz, przyjedziesz do Polski, w dwa tygodnie znajdziesz dziewczynę, a potem ją namowisz żeby rzuciła dla Ciebie całe swoje dotychczasowe życie i wyjechała w ciemno do uk? A może to Ty powinieneś znaleźć dziewczynę w PL i dla niej rzucić swoje życie i zamieszkać razem z nią żeby nie być samotnym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet jak znajdziesz jakaś ok, to teraz namów ja jeszcze żeby pojechała xD ja w sumie podobna sytuacja, ale znam laske która przypadkiem poznała w Polsce typa, okazało się ze mieszka w UK, ale dla niej postanowił wrócić.. po kilku miesiącach XD bo jej rodzice nie pozwolili i nie pozwolą wyjechać do niego xd głupota, jak się coś #!$%@? to typ zostanie z niczym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Związek to też budowanie relacji mirku i poznanie 2 osoby. Nawet jak na krótko wrócisz do Polski to uważam, że ciężko kogoś poznać w takim czasie, i zbudować takie zaufanie żeby chciała ta osoba z Tobą wyjechać. Nie jest to niemożliwe, ale dużo większa szansa, że to będzie krótka znajomość potem bedzie rozstanie i frustracja. Bo albo kogoś dobrze nie poznasz, albo wyjedzie z Tobą osoba, dla której celem był
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wtf, Brytyjki poza zasięgiem? Poza tym skoro już patrzysz w ten sposób, to w UK masz dziewczyny z Europy wschodniej i Azji, dla których związek z Polakiem to delikatny awans społeczny, więc łatwiej powinno Ci być znaleźć coś na miejscu, niż importować Polkę
  • Odpowiedz
w dwa tygodnie znajdziesz dziewczynę, a potem ją namowisz żeby rzuciła dla Ciebie całe swoje dotychczasowe życie i wyjechała w ciemno do uk?


@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: Na Ukrainie- to jest prawdopodobne, o ile tylko jest normalny. Tylko tam jest podejście bardziej przyziemne -przecież nie musi od razu dziewczyna się wiązać na zawsze, tylko przyjechać i zobaczyć, a w UK para ma większe szanse po prostu.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz, przyjedziesz do Polski, w dwa tygodnie znajdziesz dziewczynę, a potem ją namowisz żeby rzuciła dla Ciebie całe swoje dotychczasowe życie i wyjechała w ciemno do uk


@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: U mnie zadziałało, ale starczył tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz