Wpis z mikrobloga

Hejka,
mam do zrobienia apkę w PHP. Z backendem sobie poradzę, ale nie wiem co zrobić z frontem. Co polecacie, żeby to zrobić jak najprościej i najszybciej. Bootstrap czy coś innego? Nie mam wiele czasu na naukę, więc Reacty i inne takie odpadają.

#webdev #programowanie #frontend
  • 7
@proweniencja: Znalazłem coś takiego:
https://simplegrid.io/

Można już na tym się oprzeć, ale dalej muszę się bawić w ręczną budowę nav-barów, menu, stópek i innych takich. I to jeszcze z media queries, żeby ładnie wyglądało w każdej rozdzielczości :(

Chyba ten Bootstrap będzie najlepszy. Widzę, że są tam już jakieś formularze, tabelki i inne duperele :) Nie mniej, jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to będę wdzięczny za podpowiedź.
@Sheio: rob w boostrap, masa materialow bedzie najszybciej. done is better then perfect. Jak stronka pyknie albo zacznie przynosic dochod to sobie najmiesz kogos tam i ktos to ogarnie zeby bylo ladniej. Dbaj tylko o MVC, zeby mozeby bylo layout zmieniac bez ingerencji w kod w php czy nie daj boze w baze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janiszewski152: zależy co chcesz zrobić... bootstrap to framework css, react to framework js. Jeżeli to ma być jakiś blog, to pisz w php. Jeżeli aplikacja to raczej sam html to może być malo6.