Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
umówiłem się na wizytę do psychologa

k---a nigdy wiecej. wchodzę se tam, chłop 1,90m, szczęka chada, morda 8-9/10 a i budowa ciała typowego pływaka, i ten typ mówi do mnie że to wszystko siedzi w mojej głowie xD k---a j----y chad mówi mi, że to jest tylko moje z-----e podejście, że muszę zmienić moje postrzeganie świata, c--j że mam mordę jakby ktoś mi przejechał po niej glebogryzarka + jestem j-----m skinnyfatem z zakolami xD

powiedziałem mu że zaraz wracam ide do toalety, wyszedłem i już tam nie wróciłem. k---a nigdy wiecej

#przegryw
2906518 - umówiłem się na wizytę do psychologa

k---a nigdy wiecej. wchodzę se tam, c...

źródło: comment_LTws9HQfcB4AHUCb3iRo3qOYUsKTQWCt.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2906518: Dużo zależy czy masz zdiagnozowaną depresję endogenną czy urojeniową przez psychologa, jeżeli tą pierwszą to faktycznie współczuję Ci takiej terapii bo depresja endogenna to przede wszystkim zaburzenia chemii w mózgu które stabilizuje się lekami.
  • Odpowiedz
@2906518: przede wszystkim idź do psychiatry, a nie psychologa. Psycholodzy to najczęściej największe cwaniaczki, którzy w szkole mieli gadane, łatwe życie i poszli na łatwe studia, żeby potem wykonywać łatwą pracę. Takie k---a ślizgacze, oskarki, które całe życie idą po najniższej linii oporu i wszystko im wychodzi.
  • Odpowiedz
poszli na łatwe studia, żeby potem wykonywać łatwą pracę


@sralpies: z tego co wiem psychologia byla zawsze jednym z najbardziej obleganych kierunków i trzeba było mieć bardzo dobre wyniki matur, zeby sie dostac, czy sa to latwe studia to sie nie wypowiem bo nie wiem, ale na pewno nie jest to latwa praca.
  • Odpowiedz
@2906518 spróbuj porozmawiać z kobietą teraz. Możesz też na drugi raz zobaczyć w necie jak dr wygląda

@kfiatek_na_parapecie pewnie studia są łatwe dla tych, których to interesuje, ale i dla nich późniejsza praca nie jest łatwa i też nie wybijesz się w niej, jeżeli nie masz własnego gabinetu, bo raczej nikt nie zatrudnia psychologów itp
  • Odpowiedz