Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wtulona w niego leżeć, drapać po milimetrowym zaroście, zaczepiać za ucho i głaskać po głowie.
Dawać buziaki w policzek jak śpi i patrzeć jak kąciki ust lekko się unoszą w uśmiechu.
Próbować się wydostać z jego rąk po nocy aby iść do łazienki..
Leżeć na jego gołej klatce i bawić się jego włosami, wsłuchiwać w łomot serca i kłaść dłonie na szyi.
Czuć jak całuje mnie w czoło, przeczesuje moje długie włosy i wplata w palce gładząc skórę głowy, gdy przysypiam.
Czuć się niepewnie jak jestem sama i zdawać sobie sprawę, że najprzyjemniej i bezpieczniej się śpi jak on jest obok i czuwa.

Meh, kocham tego człowieka. To ten, któremu chceepić jego ulubione pierogi ruskie na obiad, piec szarlotkę wieczorami i budzić go śniadaniami rano ʕʔ
Myślałam m, że jak zamieszkamy razem to urok pryśnie, tym czasem jest najlepiej.

Miłego dnia Mirki i Mirabelki. Obyście znaleźli kogoś przy kim będziecie czuć się jak ja teraz.
#dziendobry
  • 115
  • Odpowiedz
@JustLusca331: Miło przeczytać coś tak pozytywnego na tym portalu.
Teraz musisz się bronić przed częścią sfrustrowanych wykopków które na siłę próbują udowadniać, że coś się zaraz #!$%@? albo nie jest tak jak piszesz.
  • Odpowiedz
@JustLusca331: > Uwielbiam wtulona w niego leżeć, drapać po milimetrowym zaroście, zaczepiać za ucho i głaskać po głowie.

Dawać buziaki w policzek jak śpi i patrzeć jak kąciki ust lekko się unoszą w uśmiechu.

Próbować się wydostać z jego rąk po nocy aby iść do łazienki..

Leżeć na jego gołej klatce i bawić się jego włosami, wsłuchiwać w łomot serca i kłaść dłonie na szyi.

Czuć jak całuje mnie w czoło,
gupio - @JustLusca331: > Uwielbiam wtulona w niego leżeć, drapać po milimetrowym zaro...

źródło: comment_5e99CWyPaS0JX46nAsfxpfTcwwm4pQRA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@m0rgi: "sfrustrowanych"

no tak, bo każdy może ot tak sobie zwiększyć wzrost, niczym kobiety cycki albo zapuścić bujny zarost na pstryknięcie palca ewentualnie zmienić twarz

litości
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: Nie masz wyglądu to chociaż wypracuj sobie charakter pozytywny i zacznij się rozwijać co w efekcie przyniesie zarobki na takim poziomie, że wygląd będzie miał drugorzędne znaczenie.
Bycie frustratem w sieci i w życiu nic ci pozytywnego na pewno nie przyniesie.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Opinia niekoniecznie (łącznie?) zgodna z tym co inni piszą nie jest implikacją frustracji. Masz rację. Jeżeli chodzi o mnie to generalnie ludzie mnie lubią, czy z pracy czy z innych miejsc, w których przebywam. Można ze mną porozmawiać i się pośmiać, nie mam kija w dupie i generalnie nauczyłem się śmiać z siebie po wielu przykrych doświadczeniach. Nie odpycham ludzi. Jednocześnie skupiam się na nauce i rozwoju samego siebie po
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: hej, co to za gadanie ze inni maja cos latwiej bo lepiej wygladaja?
- z moim chlopiekiem poznalam sie ponad rok przed tym jak sie zobaczylismy. Balam sie odslonic z wygladem i tylko dyskutowalismy na team speaku, bylam wtedy jeszcze w poprzednim zwiazku. Przez sama rozmowe zauroczylam sie w nim, zaczelismy rozmawiac codziennie, a byly zwiazek sie rozpadl. Moj chlopak jest Cholernie inteligentny, z zasadami, madry, robi doktorat z ciezkiego
  • Odpowiedz
@JustLusca331: No bo mają. Wszystko rozumiem, doceniam i szanuję za obupólny wysiłek i niespoczywanie na laurach. Jednak jak sama wskazałaś jest atrakcyjny, i Ty również. Często jednak pojawiają się historie z nieco odmiennym zakończneiem niż u Ciebie tj. rozmowa między facetem i kobietą bez ukazywania wizerunku. Rozmowa się klei, facet/kobieta ma bogaty zasób słów, jest inteligentny, gdy jednak dochodzi do spotkania to czar pryska. Sama inteligencja, mądrość, zasady nie zawsze dużo
  • Odpowiedz