Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Nie rozumiem tego spuszczania się nad #rdr2. Pograłem kilka godzina na #ps4, która w sumie kupiłem głównie dla tej gry, i wynudziłem się jak nigdy, więc gra od lipca leży praktycznie nie ruszana.
Oczywiście rozumiem, że komuś innemu może się podobać, ale coś czuję, że obecnie wiele osób spod #pcmasterrace czeka taki sam zawód jak mnie.
  • 10
@Jotu: Pewnie tak, ale sądzę, że jeśli ktoś czeka to patrząc na dostępność jedynki i to, że ten ktoś mógłby sobie sprawdzić już gameplaye 1000 razy to pewnie mu się spodoba.
To gra tego typu, że części się podoba i wtedy potrafią docenić całą grę, która jest świetna, a części osób pewnie po prostu nie siada i tyle.

A i dodam jeszcze, że jeśli pograłeś tylko godzinę to pewnie zagrałeś sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeradd: kilka godzin, tak jak napisałem, coś około 10 to chyba było.
Jak fabułę jestem w stanie docenić, tak samo granie było dla mnie nużące. Nie wiem czemu, może akurat trafił się jakiś okres dużego przemęczenia, czy coś, ale jazda koniem przez pół mapy strasznie mnie wymęczyła.
@Jotu: A sorry, źle przeczytałem. Ja tam nie wiem ciężko mi w takim razie coś powiedzieć bo np. ja sam wiem, że gdyby to było zwykłe nużące jeżdżenie koniem to też bym odpuścił, ale tu jest zajebisty świat gdzie na każdym zakątku może czekać na nas jakaś misja poboczna/wydarzenie/ciekawostka, a podczas misji są zajebiste dialogi bo Rockstar jest pod tym względem zajebiście zdolny. Więc wsiąkam w to w całości. No myślę,
@Jotu: Poczatek ma super klimat, pozniej zachwyczasz sie ogromem swiata, detalami, efektami pogodowymi, z czasem fabula robi sie mialka i kazda misja zaczyna wygladac tak samo, czyli pojedz tam i sie postrzelaj i wroc.

Gierka jest bardzo dobra, ale nudzi sie w polowie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeradd: myślę, że dużą rolę w tym miał mój osobisty hype na tę grę, który sobie wyrobiłem. Na pewno dam tej grze jeszcze jedną szansę, a czy na PC, czy na konsoli, to czas pokaże. Być może na PC okaże się mniej nużące. :D
Swoją drogą, jak w lipcu kupowałem PSa z RDR to sie śmiałem do znajomych, że pewnie teraz jak na złość RDR wyjdzie na PC najpóźniej w listopadzie.
@Jotu: Pamiętam, że w RDR1 na PS3 zagrywałem sie jak głupi. Potrafiłem włączyć grę tylko po to, żeby z godzinę pojeździć na koniu i to było świetne. Myślę, że dwójka mnie nie rozczaruje.