Wpis z mikrobloga

Na samym początku po zaczęciu gry strasznie żałowałem że wydałem na to pieniądze..

Tak miałem przez pierwsze 10 godzin gry, po poznaniu mechaniki i tych całych dziwnych eventów moja ocena się zmieniła.

Bardzo ciężko było mi się przestawić z mechaniki SWTOR, brak przyklejonego targetu, mob wbiegający w linie strzału dostaje obrażenia, wszystko to zmienia zupełnie taktykę gry, ale tylko na początku to jest wada.

Po pewnym czasie zacząłem zauważać zupełnie inne rzeczy niż "przetrwanie" gra jest bajecznie piękna, oczywiście mówię o ustawieniach ULTRA, obłędne piękne lodowej krainy powala.

"Dziwne" eventy stają się po pewnym czasie normą, społeczność jest o dziwo rewelacyjna, po części dlatego że podnoszenie w walce poległych towarzyszy jest punktowane expem, ale osobiście wolę myśleć że to po prostu fajni ludzie grają.

Multum miejsc które można odwiedzić, punktów widokowych, zainteresowania, czy teleportów, gdy zbierzemy je wszystkie dostajemy całkiem fajną skrzyneczkę z bardzo miłymi prezentami.

Serwer wars...

Byłem w nocy o 4...

Nie było nikogo, ale obszar walki jest olbrzymi.

P.S.

Właśnie koleś w G. jest zachwycony instancją na której był...

#gw2
  • 4