Wpis z mikrobloga

udało się komuś w ogóle zagrać drafta na PC? sami trainerowcy, żeby chociaż jeszcze jeden z drugim cwel strzelił sobie po tym samobóju przed wyjściem, ale nie od razu rozłącza po wykonaniu pierwszego podania, ale trzeba być śmieciem bo zajęło by to dosłownie 5 sekund dłużej...
#fut #fifa20
  • 10
@bary94pl: nawet nie wchodziłem do tego trybu dlatego. Wyświetla się jeszcze nazwa klubu i data założenia przeciwnika przed meczem czy jest jak w DR i FC? Jak się się wyświetla to nie graj z tymi co mają klub od miesiąca dwóch i mają jakąś domyślną nazwę. I z ruskimi oczywiście
@Elijahu: no właśnie o dziwo wszystkie nazwy takie bardziej zachodnio europejskie, daty założenia nie wyświetla, jest tak jak w DR, wydaje mi się że wszyscy wbijają hajs na tym trybie własnie na trainerze, bo teraz najlepiej jak na byle obroncy 81 ovr można 30 k zarobić, to farmią paczki, również w niego nie wchodzę ale dostałem token z paczki no to musiałem skorzystać, ale więcej nie zamierzam.
@asdxxxs: nie wiem domyślam się, że w DR i FC w jakiś sposób mecze są inaczej liczone przez pkt. rangi itp ewentualnie mają jakiś nadzór czy bota wyłapującego trainera, z tego co wiem to bany sypią się za trainerowanie w DR już nie mówiąc o FC. A draft to tak jak by mecz towarzyski, tylko że z nagrodami więc mają w dupie. Inaczej może, w DR i FC też to działa,
@bary94pl: nie rozumiem, jaki jest problem zaimplementować w grze coś na wzór Overwatcha w CS:GO, zgłosić takiego delikwenta reportem. I bany by poleciały. Taka prosta opcja do wdrożenia
@DrNo1991: pff przestań, ea walczy z coinsellerami niby, przez to czasem bana dostanie niewinnie handlujący gracz, a coinselerzy tylko sobie nabijają hajs na draftach właśnie i sprzedają konta potem i mają #!$%@? na bany bo nikt ich nie dostaje, ea to dzbany jakich mało, albo zywczajnie pokazują gdzie mają w poważaniu platformę PC, dziwię się że w ogóle mamy fut champions i SBC na naszej platformie.