Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #zwiazki #seks #p0lka
Tinder to popsuta aplikacja nie używajcie tego, ma jakieś #!$%@? algorytmy, mężczyzna tam w ogóle nie dostaje lajków ma jakieś algorytmy rozpoznające twarz albo na podstawie informacji z FB, żeby kupić premium.
Jestem normalnym typem z półki dolnej przystojnej, żeby tak nie dostawać lajków nawet od kobiet z mordami, do których bym się nie zbliżył. Lochy i ruchanie mam od 19 roku życia, mam 26. Gdybym był tak obrzydliwy, że laski nie chcą dać głupiego lajka to bym nie wiem, musiał mieć spasiona mordę, brak zębów, wyglądać jak ten np. przemcel. Goście z tak powykrzywianymi ryjami z upasla szczęka chodzą z takimi dziuniami że ja nie wierzę w to.
Mam ładną szczękę, która uwielbiały moje dziewczyny, szczuply ryj ale nie szczur, gęste włosy ciemne, niebieskie oczy, zarost lekki, ładne równe białe ząbki i buzie tzw. pretty boy, duży nos co kobiety lubią, ale nie zniewieściały ryj. Sylwetka ładna, szczupła i trochę miesni. Ludzie mi mówili, że jestem przystojny bo mam generalnie niska samoocene i mówili że nie rozumieją dlaczego bo jestem ładny. Sytuację typu nastolatka proponującą fwb, albo studentka która rzuca się na mnie i zaczyna lizać. Albo parę lat temu laska mnie liże po szyi i mówi że zje. Dziewczyna lizaca mi tyłek i robiąca głębokie gardło, ciągle mówi ale ty przystojny, orgazmy mają, chce seksu. Idę do akademiku z piwem na parapetowke, laska mnie zaprasza do łóżka do spania, kilka dni później ja pukam i kończę w ustach. Tak i to jest zero lajków i atencji #!$%@?? XD Ta aplikacja jest #!$%@? i specjalnie tak napisana.
Przez dwa tygodnie miałem 10 lajków, #!$%@?, napisała do mnie jedna gruba z którą nie chciałem pisać, założyłem znowu przez cały dzień ZERO lajków( a ja lajkuje wszystko). Mieszkam w mieście 70k mieszkańców. Do tego jakieś #!$%@? powykrzywiane dziewczyny, z większością nie mam ochoty się zapoznać.
Załamałem się bo to znaczy, że tak naprawdę wyglądam jak down.
Aha, opis. Generalnie taki, że mówi że mam coś w głowie ale też że mam luz i poczucie humoru.
To jest jakaś żydowska aplikacja i algorytmy, nie przejmujcie się nią. Specjalnie jest tak napisana, żeby obniżać morale mężczyzn szczególnie w Polsce, to jest na bank. Laski mają lajki nawet jak się ich nie lajkuje. Do tego sytuację typu dostałem lajka a jego nie ma.
Projekt Klaudiusz to byl troll tam pisalo dwóch gości, albo te laski były obrzydliwe, albo algorytm wykrył pewne cechy, koleś generalnie śródziemnomorska uroda.
#!$%@? aplikacja, do seksu jest Roksa a do poznania laski jest knajpa nie warto tego zakładać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak się tłumaczysz, ze już wiemy że jesteś brzydki i #!$%@? xD Ale to nic złego, roksy też dla ludzi.

A co do tematu to tinder jak i całe randkowanie w necie to gówno. Dziewczyny które spokojnie wyrwałbym w barze czy klubie tu są tak #!$%@? niedostępne że szok xD A w realu by się dały urobić po 2h znajomości. Tinder tylko do śmieszkowania z cipciami i to tymi
  • Odpowiedz
AzjatyckaFeministka: Nie no ładna mam twarz i nie jestem #!$%@? bo idę do baru i wychodzę z fajną dupa i pukam zajęte laski, jakbym był zdesperowany to dawno miałbym tindera a zainstalowałem pierwszy raz coś takiego, jakbym był brzydki to bym widział i by mnie mnie to tak nie zastanowiło dlaczego nie mam polubien a jestem ciachem(słowa loch)
To wy jesteście zakompleksieni ale u Polaków to normalne i dlatego jesteście prawiczkami
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale #!$%@?. Z tindera korzysta obecnie z 90% wolnych i zajętych małolat w wieku 18-30. Twoja siostra, kolezanka ze szkoły, pracy, siłowni, te co widujesz na ulicy tez korzystają.

Te same kobiety są i tu i tu. Jak ktoś ma powodzenie w realu, to nie ma bata, żeby nie miał powodzenia na tinderze - chyba że jest takim marnym zarzutkowiczem jak ty
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz rację z tym, że atrakcyjność w realnym świecie nierzadko nijak się przekłada na powodzenie na Tinderze. Inna sprawa, że sposób w jaki opisujesz swoje historie brzmi dość niewiarygodnie, ot nie wyobrażam sobie dlaczego ktoś, kto z łatwością wyrywa laski wszędzie gdzie się da, zakłada Tindera, a już w ogóle bawi się w fejk konta...Powodzenia anyways.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Mówimy o Polsce, nie o całym świecie.

W Polsce żyje ok. 40 mln ludzi - czyli 100%.
Kobiet jest trochę więcej niż mężczyzn - czyli jakieś 55%.
Wybieramy przedział tylko i wyłącznie 18-30 (bo ten przedział głównie randkuje więc ten rozpatrujemy) - jesteśmy społeczeństwem umierającym, w związku z tym więcej jest ludzi starszych niż
  • Odpowiedz
@wykopek12345: to dalej nie daje 90%, o których pisałeś. Nie wiem jak dokładnie wyglądają liczby, ale na pewno nie możesz generalizować i przenosić cech kobiet z portalu służącego do umawiania się na seks, na wszystkie żyjące kobiety.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: no faktycznie źle pojechałem z tymi 90%, ale chodzi o sam fakt, że najwięcej kobiet na tindrze to te młode siksy, a znacznie więcej jest starszych kobiet (babeczek), które z tindera nie korzystają. Ale jeżeli weźmiemy pod lupę tylko te młode (nie 5 latki i nie 60 latki, tylko 18-30 latki) to ilość kobiet, które korzystają z tego tindera jest olbrzymia.

Nikt mi nie wmówi, że osoba mająca udane
  • Odpowiedz
@wykopek12345:

Tinder niczym nie różni się od typowego klubu, bo i tu i tu laski chodzą w jednym celu (r u c h a n i e z czadem). Tak samo kobiety nie idą do knajpki czy na domówkę w celu pogadania o historii Polski, tylko znalezienia chłopaka lub bolca na jedną noc.


Nie wiem jakie znasz kobiety, ale ja z koleżankami wychodziłam do klubu żeby potańczyć i spędzić razem
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: podawanie przykładu mega popularnych aktorów i celebrytów jak argument xDDD

Dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu, znam kilku gości co mają świetne życie, pasje, ćwiczą, dbają o siebie, robią ciekawe rzeczy (dla nich ciekawe, bo powiązne z IT - od kobiet słyszą, że są nudziarzami), a powodzenie mają zerowe - są niscy lub brzydcy i to jest główny powód nie przeskoczenia, jeżeli nie jest się celebrytą lub sławnym aktorem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @wykopek12345: jest świetnym przykładem na to, że można być paskudnym, ale mieć to coś (ja mówię o kobietach, którym on się podoba, a nie psychofankach).

Dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu, znam kilku gości co mają świetne życie, pasje, ćwiczą, dbają o siebie, robią ciekawe rzeczy (dla nich ciekawe, bo powiązne z IT - od kobiet słyszą, że są nudziarzami)


Ja też i wszyscy są już po
  • Odpowiedz