Wpis z mikrobloga

Jak idzie w FUT Champions? Ja dzisiaj wolne w pracy więc zrobiłem małą sesję, 6-2. Porażka po karnych, gdzie przegrywając 0-3 i grając w dziesiątkę doprowadziłem do 3-3, brakło niewiele. Druga to wywalenie z serweru -.- generalnie jak to w FUT Champions, przyjemnie ;D na zakupach chyba zapas meliski trzeba kupić :D

#fifa20 #fut #futchampions
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrNo1991: w ostatniej lw w 19 przegrywalem w ktoryms meczu 0:4 po pierwszej polowie, na poczatku drugiej dostalem czerwona kartke. W 88 minucie bylo juz 4:4. Tak, od razu stracilem z kick offa na 4:5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ravalent: Patologia ten gameplay. Żadne podanie nie dochodzi, żaden strzał sam na sam nie wchodzi. Przeciwnik wbiega w mojej pole karne na luzie, a ja nie mogę przejść jego jednego zawodnika. Przez tymi aktualizacjami było lepiej.
  • Odpowiedz
@Ravalent tak tak wy wszyscy tak mówicie, a potem rżniecie i frustrujecie się do sierpnia a we wrześniu cyk nowa fifka xD
Fut w fifie 19 był moim pierwszym i ostatnim, ta gra to dno. Kupiłem 20 dla volty I nie żałuję, fajnie się gra na kanapie na dwa pady ;p a fut to jeszcze większe gówno niż w 19.
  • Odpowiedz