Wpis z mikrobloga

Tylko nie wiem czy ogarnę pada przy celowaniu np, bo zawsze na pc grałem.


@JamesW: nie dość że ogarniesz to nie będziesz później chciał wrócić do myszki+klawiatury, tak chodzi mi o strzelanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JamesW: xD, na konsolach/padach masz wspomaganie celowanie który jest takim słabym aimem, inaczej było by w ciul trudniej coś trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego ktoś ostatnio chyba wygrał turniej fortnita bo z tego korzystał. Poza tym kompa składaka za 2k zrobisz żeby w fhd w 60fps grać w bfa
@JamesW:

nie dość że ogarniesz to nie będziesz później chciał wrócić do myszki+klawiatury, tak chodzi mi o strzelanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Grubo. xD
@utede: Dell G3 z i7 8gen, gtx1050ti, dokupiłem ramu i mam 16. Jak na razie chyba wszystko mi chodziło na najwyższych detalach. Ale też nie wiele gier odpalałem, głównie fallout 4 :)
Co prawda tanio upolowałem bo powystawowy z allegro.
@JamesW: @Elpie: @Czarna_ksiazka: @Krzemol:
No z tym strzelaniem na padzie to trochę kolega ma rację i trochę się z nim zgadzam. Jak już się ogarnie strzelanie na padzie i gra się tylko na konsoli z innymi ludźmi co też używają do strzelania pada to ogólnie może nawet przyjemniej się gra niż na myszce.
Przez 4 lata grałem na PS4 (długo w bf1) i po tym wróciłem do myszki
@bomba4: a ja nie polecam. Gry dużo droższe niż na PC. Żeby grać online trzeba posiadać dodatkowo płatne PS4 plus. Dodatkowo za rok dwa wychodzi nowa konsola ps5 więc okres żywotności PS4 jest nieunikniony. Komputer złożony nawet za 2500 powinien pociagnac te gry, tylko na mniejszych ustawieniach graficznych. Lepiej zainwestować w kartę graficzną i dokupić trochę ramu.
@Elpie: Nie wychwalam, ale potwierdzam że jak się przyzwyczai człowiek do pada to ciężko się odzwyczaić i jak dla mnie ogólnie wygodniej się gra na padzie niż klawiatura i mysz. Wiadomo w strzelanki bardziej dokładnie się celuje na myszce, ale zakładając że wszyscy przeciwnicy też sterują padem w takim bf1 to ja osobiście wybieram granie na ps4