Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#!$%@? na TVN24 właśnie mówili o jakiejś policjantce która po pracy weszła do kogoś mieszkania w którym siedział jakiś czarnuch i go zabiła, a teraz płacze i się tłumaczy, że była zmęczona i pomyliła mieszkania XDDD
I CO #!$%@?? OCZYWIŚCIE SĘDZIA JEJ UWIERZYŁA I MOWI ZE W TEJ SPRAWIE WSZYSCY SA POSZKODOWANI XD I O MATKO JAKA ONA BIEDNA I DOSTAŁA NAJNIŻSZA KARE 10 LAT. A JAKBY TO ZROBIŁ JAKIS GOSCIU TO BY ZARAZ BYLO MORDERCA KARA SMIERCI. JAKI TEN SWIAT JEST #!$%@?
#logikarozowychpaskow #wtf #prawo #tvn #tvn24
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@vito199: ale się #!$%@?łem tym, laska zabija niewinnego gościa i Jeszcze #!$%@? sędzia jej mówi, że ona też jest poszkodowana i że jej współczuje NO JA #!$%@?
  • Odpowiedz
@AbaKowner: może i nie, ale jak na morderstwo to jest mało, dostała najniższą możliwą karę. Jakby mogła dostać nwm 5 lat to by tyle jej dali pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZeT_: a może weź pod uwagę że swoją opinię wyrobiłeś na podstawie 49sekund materiału a Pani sędzina, zresztą też czarna. Decyzję o wyroku podjęła na podstawie zeznań, zgromadzonych dowodów, badań psychologów i #!$%@? wie czego jeszcze. To że okazała trochę empatii to tylko pokazuje że jest człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Vinczi: No przepraszam bardzo, ale ciekawe czy byłbyś taki wyrozumiały jakby to kogoś z twojej rodziny tak zabili.
Gość sobie siedział spokojnie w swoim domu i nagle wbija jakas idiotka która "pomylila mieszkanie" i go zabija bo wydawalo jej się, że on chce ją zabić XD. Zresztą to nie jest pierwszy raz gdzie niby "przez przypadek" policjant zabija czarnoskórego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZeT_: nie wiem I nie chcę się dowiedzieć jakie to uczucie, ale jak pokazał materiał (przynajmniej na Polsacie, nie wiem jak tvn to pokazał) zarówno brat jak i ojciec ofiary byli w stanie wybaczyć morderczyni. Wydaje się to abstrakcyjne ale widocznie mieli ku temu jakieś przesłanki, a 10 lat pierdla i złamana kariera za czyn którego się żałuje to też surowa kara.
A nie na zasadzie, "chój zastrzelilem typa podczas
  • Odpowiedz
@Vinczi: Nie wiem co kierowało rodziną, że jej przebaczyli, ale to nie powinno tak wyglądać, że laska sobie strzela do ziomka, który siedzi sobie w swoim mieszkaniu i nic nikomu nie zrobił, a potem przed sądem płacze i udaje, że ona nie chciała i w ogóle. Jestem pewien, że jeżeli zrobiłby to mężczyzna to ta sędzia nie miała by dla niego litości i nie uwierzyłaby w takie gówniane tłumaczenie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZeT_: no bo napewno nie zbadali sprawy pod kątem motywu laski czy typa nie kropnela bo miała z nim jakieś zatargi, #!$%@?ł ją puszczając głośno muzykę albo coś...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZeT_: ludzie wsiadaja czasem do nie swojego samochodu i udaje się im tym samochodem odjechać... Ty też nie masz dostępu do akt a wydaje Ci się że Twój wyrok jest bardziej sprawiedliwy niż sędzia która sprawę zna od początku do końca. Wg. Ciebie solidarność jajników jest mocniejsza niż solidarność rasowa czarnych?
  • Odpowiedz
@Vinczi: Nie zdajesz sobie sprawy, że sędzia też może popełnić błąd, albo poczuje nagle jakąś solidarność z tą kobietą bo ta się popłacze, a ona jest naiwna? Nie zawsze na takich stanowiskach są odpowiedni ludzie
  • Odpowiedz
@ZeT_: ja sobie zdaję z tego wszystkiego sprawę
i zastanawiam się skoro jesteś tak przenikliwym obserwatorem że z 40sekundowego materiału na TVNie orzekłeś winę, znalazłeś błędy popełnione na toku śledztwa i jeszcze udowodniłeś stronniczość sędziny to co Ty tu jeszcze robisz? Nie powinineś w jakimś ONZcie prawami człowieka i praworządnością się zajmować?
  • Odpowiedz