Wpis z mikrobloga

@Clermont Że co? Nudne? Poziom słaby? Jeśli do poziomu pijecie, to rozumiem, że analogiczne postulaty macie wobec wiekszosci dyscyplin kobiecych - wyniki są wszak gorsze od tych w męskim 10-boju ; ) 10-boj vs powiedzmy bieg na 400m przez płotki, to trochę jak piłka nożna vs. konkurs rzutów rożnych lewą nogą. Szacun dla wieloboistów.
@beniu89
  • Odpowiedz
Jeśli do poziomu pijecie, to rozumiem, że analogiczne postulaty macie wobec wiekszosci dyscyplin kobiecych - wyniki są wszak gorsze od tych w męskim 10-boju


@TomAss83: To ostatnie stwierdzenie to akurat jest prawdą tylko w części konkurencji, ale właściwie to tak, mam podobne obiekcje wobec niektórych konkurencji w wykonaniu kobiet. Z tą różnicą, że np. w skoku wzwyż kobiet poza urodą zawodniczek można podziwiać nienaganną technikę. Tylko fizyczne ograniczenia powodują, że
  • Odpowiedz
@Clermont
Z tego co coś widze na wiki
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziesi%C4%99ciob%C3%B3j_lekkoatletyczny

To najepsze wyniki 10 boistów patrzac (niekoniecznie uzyskane w jednych zawodach przez jednego atletę) są lepsze niż rekordy swiata kobiet poza 1500m. Patrząc na wynik jednego sportowca na jednych zawodach jesteśmy co najmniej na poziomie podium mistrzostw swiata kobiet (rzuty ciezko porównać bo inna waga sprzętu - ale wydaje mi sie że po normalizacji też byłyby lepsze) Co do techniki - mnie
  • Odpowiedz