Wpis z mikrobloga

@pan_fenestron: jezu. Niedługo mnie do czeka. Tylko przelatują kolejne urodziny, wakacje, święta, sylwestry, jak na taśmie. Od sylwestra do sylwestra i zaraz znowu z kieliszkiem szampana będę marzył, że kolejny rok będzie lepszy od poprzedniego.
#!$%@?.
@sralpies wiesz co, nie musi być lepszy byle nie był gorszy. Gadamy jak stare dziady ale z każdym dniem dociera do Ciebie, że szanse na pewne rzeczy minęły bezpowrotnie. I przestałem naprawiać (tracić czas na naprawę) różne fanty a zaczynam wyrzucać i kupować nowe. Takie małe spostrzeżenia.
@pan_fenestron: to jest jeden z moich największych problemów. Nie potrafię się pogodzić z pewnymi rzeczami i siedzą mi jak drzazga w dupie. Z tym, że nie zostałem pilotem boeinga, gwiazdą ekranu, piłkarzem, chociaż do tego ostatniego miałem talent, ale nie pociągnąłem tego jak należy, a życie jest tylko jedno już nigdy nimi nie zostanę.
@pan_fenestron: Podziwiam gościa, chętnie bym sobie z nim pogadał i poznał więcej szczegółów. Wiesz, inaczej się zabierać za coś zupełnie nowego mając wybudowany dom i 100k oszczędności, a co innego jak jesteś "na dorobku" i masz gówno. Wiem o tym, że są asy, które w różnym wieku łapią się za różne grube tematy. Wiesz ilu ludzi zabiera się np. za studia prawnicze i robienie aplikacji adwokackich/radcowskich po 40tce, a nawet 50tce?