Wpis z mikrobloga

Cześć Wam!

Dzisiaj mamy dla Was do #wykopowytest i #rozdajo wspaniała klawiaturkę KW-03 - następce legendy KW-02, czyli najlepiej sprzedającej się klawiatury w Polsce wg Komputer Świat i portalu Skąpiec. Idealna do TV BOXów,

O tej klawiaturze jest wiele testów i recenzji - chociażby tutaj u TechmaniacHD. i pisali o tym użytkownicy tego portalu :) np. @kodiwpigulce_pl

Zasady?
1. Plusujesz
2. Czekasz na wyniki do piątku

Ps. napisz w komentarzu co byś chciał/chciała przetestować :)

Obserwuj nasz tag #savio by być na bieżąco

Gdzie możesz kupić nasz sprzęt? W większości sklepów:
Nasze produkty - i link odsyłające do dystrybutorów znajdziecie tutaj
_______________________________________
Kim jesteśmy? O nas

TL;DR
Właścicielem marki Savio jest firma Elmak Sp. z o.o., działająca na rynku elektroniki użytkowej od 1990r. Elmak jest producentem pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Projektowanie, badania w laboratorium CE i produkcja wyrobów pod marką Elmak odbywają się w zakładzie w Rzeszowie.

Firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju”, a wśród jej klientów znajdują się uznane marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.

W 2011r. Elmak utworzył nowy oddział firmy, zajmujący się wprowadzaniem na rynek i rozwojem marki Savio, pod którą sprzedawane są akcesoria elektroniczne produkowane zgodnie z wymogami firmy przez wyselekcjonowanych dostawców.

Dzięki współpracy obydwu działów i merytorycznemu wsparciu doświadczonych inżynierów produkty Savio spełniają najwyższe standardy jakości.
SAVIOmultimedia - Cześć Wam!

Dzisiaj mamy dla Was do #wykopowytest i #rozdajo wspa...

źródło: comment_e7i4fh7xo9jDsvPLu2TDtDGOAMpyYg2B.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deska_o0: alibaba to portal do zakupów hurtowych, podany model jest bez RGB, kolejny temat że oferty z alibaby są częstokroć przekłamane (co innego na zdjęciach a co innego w rzeczywistości ) - to bardziej portal do kontaktu z chińskimi handlowcami czy nawet fabrykami chociaż tych nie jest za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: alibaba to portal do zakupów hurtowych, podany model jest bez RGB, kolejny temat że oferty z alibaby są częstokroć przekłamane (co innego na zdjęciach a co innego w rzeczywistości ) - to bardziej portal do kontaktu z chińskimi handlowcami czy nawet fabrykami chociaż tych nie jest za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SAVIO_multimedia: trochę śmieszne że najpierw oskarżacie mnie że nie wiem co
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Potwierdzam to co mówi @SAVIO_multimedia odnośnie alibaby. Firmy tam kopiują najpopularniejsze modele i udają że są ich producentem. Przeczytaj mój komentarz powyżej. Chińczyk na ali bez kozery mi kiedyś odpisał, że mogę sobie wybrać modele z katalogu [nazwa firmy] bo oni robią na bazie ich towarów, a w portfolio pozował na oryginalnego wytwórcę.
  • Odpowiedz
@rkore: Dokładnie o tym mówię. Chińczyk wyłapał gdzieś top 10 najlepszych klawiatur i wrzucił fotki w portfolio. Wątpię, czy taką klawiaturę tam w ogóle mają, nawet podróbę. Jak będziesz chciał zamówić 1 sztukę to nagle może się okazać, że zamówienia są z MOQ 5000 (minimalna ilość zamówień 5000 sztuk).
  • Odpowiedz
@Rimfire: Mirku ja tam rzeczy zamawiam dobre 15 lat więc nie wmawiaj mi że sprzedaje tam jeden chińczyk i robi on podróby, można tam znaleźć dosłownie wszystko tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak szukać
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimfire ja tylko wrzucam link bo rozumiem że zarzut jest taki że Savio robi i sprzedaje swoje a kupują kontener ze swoim logo i pchają jako swój sprzęt
  • Odpowiedz
nie wmawiaj mi że sprzedaje tam jeden chińczyk


@Deska_o0: Gdzie ja tak niby powiedziałem?

ja tylko wrzucam link bo rozumiem że zarzut jest taki że Savio robi i sprzedaje swoje a kupują kontener ze swoim logo i pchają jako swój
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimfire no to teraz nie rozumiem. Chcesz powiedzieć że Chińczycy na Alibabie kopiują zdjęcia produktu Savio i jak mają zamówienie to go podrabiają? Rozumiem że tobie się nie udał biznes, ale może innym się udało? ;)
  • Odpowiedz
@rkore: Piszę, że jest taka możliwość. Na pewno jest bardziej prawdopodobne, że produkt no name na stronie chińskiego producenta z alibaby jest kopią produktu znanej firmy, niż odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Rimfire: brzydko wygląda agitacja na dwa konta, był już tu jeden spec od marketingu szeptanego i nie skończył dobrze
Nigdy nie zapłaciłem więcej niż 20$ za wysyłkę próbki od chińczyka z Alibaby, a od dawna unikam chińczyków bo są duzo lepsze źródła akurat tego co potrzebuje
  • Odpowiedz
  • 2
@Rimfire z całym szacunkiem xd ale twierdzenie że chińczyk kopiuje produkty tak znanej firmy jak Savio jest mocno ale to mocno wątpliwe.
  • Odpowiedz