Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób grających 4222 - jak Wam się to sprawdza? Zastanawiam się na przejscie z 41212 (2) bo jeden ŚPO trochę ginie pod polem karnym. Nie brakuje wam zawodników w środku pola?
#fut #fifa20
  • 12
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Patrząc na tag to nikt nie wie jaką formacją grać, sam pytałem o formacje, gram 4-3-2-1 i niby fajnie mieć szybkich skrzydłowych jako napastników w tej fifie, ale w środku pola jest taka dziura że szok xd
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Ja mam taką samą sytuację - też cisnę 41212/2 i ost 2 dni testowalem 4222. I #!$%@?, gorzej mi się grało, gorsze wyniki, nie czuję tego, wróciłem dziś do 41212/2 i znowu punktuje. Ale wiem, że 2 dni nie są wyznacznikiem
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: gram 4222 w wytycznych mam ustawione na napastników wracaj do obrony, spo nie ruszam l. SPD zostawiaj z tyłu i przecinaj linie podań i gra się super :)
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: ja gram 4-2-2-2 i gra mi się bardzo dobrze - błyskawiczne kontry i prostopadle piłki do szybkich napastników, silni ŚPD ogarniający środek. Jak chcesz mogę podesłać Ci ustawienia zespołu i indywidualne.
  • Odpowiedz
@prodigi: na spo mam comana i havertza ale tak powinni być szybcy zwinni z dobrym strzałem i podaniem. Coman daje rade havertz też. Wiadomo na mocarne składy lipa ale też dużo nie kosztuja
  • Odpowiedz
@kurasso: @krojcol: @prodigi: @kurasso: ta gra jest zajebista... dodałem sobie jakiś czas temu skład pod nabicie lojalności, usunąłem go i wróciłem do gry na stworzonym wcześniej. Grało się wyśmienicie. Przed momentem wchodzę do ustawień żeby zrobić Wam zrzuty ekranu... i co? Gówno rzecz jasna - #!$%@?ło wszystkie ustawienia indywidualne do domyślnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) przesyłam zatem ustawienia taktyczne, ale one chyba też są
z.....o - @kurasso: @krojcol: @prodigi: @kurasso: ta gra jest zajebista... dodałem so...

źródło: comment_0uy43xv5XF0nLJCGCBP3IlnjMOjQS908.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz