Wpis z mikrobloga

@papryczek1988 Mirku programista jesteś? Ja w miarę młody 25 lat a
I takie gówno zarabiam. Muszę dorabiac w inne sposoby ale do 15k się nie zbliże i raczej nic tego nie zmieni chyba że opuszcze ten kraj na co coraz bardziej się przygotowuje
@OzaweNakashi: Jak na przedstawiciela to mało, kolega z Assaabloy z Waw też jeździ caddy po PL i kosi 5-7tyś.
Znajoma z Danone też ponad 5 do łapy. W sumie znam z kilka osób z twej profesji nikt nie ma poniżej 4,5 do łapy.
Nie mieszkam w Waw tylko południe śląska między Bielskiem a Kato wiec to nie jakieś zarobki z dupy zawyżane średnią warszawską :) Ja z kolei pracuje na 1/2
@Tonari_Totoro a jak się Mirku dostać do twojej pracy? No ja zarabialem ponad 5 tys jak handllwief w innej firmie ale poszedłem do Polaka robaka prywaciarza co #!$%@? płaci i znów szukam czegoś ale już nie wiem czy w handlu bo lipa jakas
@OzaweNakashi: Trzeba trochę się pouczyć na medyku i potem już nie trzeba i dostajesz dyplom(σ ͜ʖσ)
Handel nie lipa moim zdaniem, poszukaj sobie innej firmy. 3 kafle teraz dają w Tychach w Lidlu na starcie a nie trzeba jeździć z ofertami :) Normalny Przedstawiciel spokojnie wyciąga w tych czasach 4-5 na łapę.