Wpis z mikrobloga

@mroz3: Łapać za mordę to towarzystwo i kolanem do ziemi. Rzygać się chce na urzędniczą samowole, chamstwo i bezradność w mieście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Nie jestem zwolennikiem PiS ani żadnej innej partii politycznej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mroz3: Od dawna się zastanawiam czemu w TVP nie atakują Sutryka tylko w kółko Trzaskowskiego. Parę razy pokazać jego butę, wspomnieć, że był popierany przez PO, wspominać jak Wrocław się cofa pod jego rządami. Fatalna komunikacja, afera z przedszkolami czy nagrody dla urzędników ratusza. Przecież to jest na kilka godzin materiału.
Od dawna się zastanawiam czemu w TVP nie atakują Sutryka tylko w kółko Trzaskowskiego. Parę razy pokazać jego butę, wspomnieć, że był popierany przez PO, wspominać jak Wrocław się cofa pod jego rządami. Fatalna komunikacja, afera z przedszkolami czy nagrody dla urzędników ratusza. Przecież to jest na kilka godzin materiału.


@Tommy__: Doskonałe pytanie. Taki wspaniały trybik w obozie konkurencji PiSu, taki wdzięczny do skrytykowania, pełni ważną funkcję, a oni nic. To
: Od dawna się zastanawiam czemu w TVP nie atakują Sutryka tylko w kółko Trzaskowskiego.


@Tommy__: @Wolowinka: a czy kiedykolwiek grillowano Wrocław? To nigdy nie było miasto w które celowałby PiS. Nawet ostatnie wybory pokazują że wystawili miernotę pokroju Stachowiak-Różeckiej. Dla wyborców PiSu Wrocław leży w Niemczech i jako stały bastion pro Peowski raczej nie ma co liczyć na ugranie tu czegoś. Stolica jest medialna i w centrum uwagi więc
@Tommy__: dobra poddaje sie bo nie wiedziałem tego myślałem że dopiero po śmierci zaczęli jego brudy prać, starczy mi śledzenie sytuacji jednego prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mroz3: i dobrze. Nie obchodzi mnie jaka partia ale niech kolejni krytykują buspas na Grabiszyńskiej. To jakiś totalny żart. Korki i problemy były już w trakcie wakacji z tym buspasem kiedy to pustki były na drogach we Wro, po wrześniu jeszcze gorzej, a jak teraz zaczynają się studia to już będzie całkowity pogrom. Idea niby fajna, ale to złe miejsce i fatalna decyzja bo cała ulica sparaliżowana.