Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mamy z dziewczyną po 20lat, oboje nie uprawialiśmy jeszcze seksu, jestesmy w zwiazku teraz idzie 5 miesiąc. Ostatnio chciałem się z nią kochać, ale ona stwierdzila ze nie jest jeszcze gotowa i ocieralismy się narzadami o siebie(dla mnie to dziwne, ze juz tak blisko wejscia bylem, a ona tego nie chciała). To nie zakładałem gumki i doszedłem przypadkowo w okolice jej pochwy(blizej nogi niz pochwy), ona twierdzi gdy sie wycierala ze byla sperma przy wejsciu. No i nazwała mnie nieodpowiedzialnym itd była wkurzona ze moze byc w ciazy i ze ja się niby dziwię ze ona nie chce sie ze mna kochac, jak taki jestem ze wazniejsza dla mnie przyjemnosc niz myślenie i zaczęła po mnie jechać trochę, bo kilka razy ją zawiodłem. Ale mniejsza o to, jakie są szanse, że po czyms takim moze zajść w ciąże? Ma nieregularne okresy i w kalendarzyku na telefonie pokazalo jej ze niska szansa na zajscie w ciaze tego dnia, lecz nastepnego wysoka i zaczynam się obawiać.
#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 24
  • Odpowiedz
@Mollina: a pitolenie z tą religia. Akurat KK promuje npr wymagający wiedzy o biologii.
Myślisz, że jeżeli teraz ktoś bierze się za seks, a nie zna podstaw i go nie interesują,to ochoczo zacznie słuchać w szkole?
  • Odpowiedz
@agaja: no ja jednak znajduję różnicę pomiędzy edukacją seksualną, lekcjami biologii i religii. Edukacja seksualna to nie tylko biologia, a religia to raczej ostatnie miejsce gdzie dzieci powinny się uczyć o współżyciu.

Myślę, że jeżeli ktoś teraz bierze się za seks i nie zna podstaw, to nie znaczy, że go nie interesują, a nie miał odpowiedniej edukacji w szkole. Samo się nie nauczy, od tego jest wykwalifikowana kadra, żeby przekazać pewne
  • Odpowiedz
@Mollina: wiesz co...I tak,i nie
Kadra to jedno, ale kadra uczy wielu rzeczy. Na siłę nic nikomu do głowy nie wlozy.
Na biologii te rzeczy też są. A przynajmniej za moich czasów o cyklu kobiety i zapłodnieniu było. Jeśli która nie jest zainteresowany, to choćby go wolami zaciągano, wiele z takich nauk nie wyniesie.
  • Odpowiedz
Akurat KK promuje npr wymagający wiedzy o biologii.


@agaja: Promuje naprotechnologie jako alternatywę dla in-vitro. Ale już nie mówi o tym, że tak właściwie to metoda, która jest mało skuteczna i właściwie nie za bardzo pomaga parom, które faktycznie mają problem z niepłodnością.

Myślisz, że jeżeli teraz ktoś bierze się za seks, a nie zna podstaw i go nie interesują,to ochoczo zacznie słuchać w szkole?


@agaja: Może właśnie gdyby w
  • Odpowiedz
@Micho_master: zgadzan się, że nie można tych metod zrównywać.

Aczkolwiek ja miałam na myśli naturalne metody regulacji poczec i #!$%@?ąc od tego, czy ktoś chce takie stosować, czy nie - wymagają one wiedzy o biologii rozrodu.

Co do drugiej czesci Twojej wypowiedzi...
Kurcze u mnie takie rzeczy były na biologii o cyklu kobiety, o zapłodnieniu. Wszystko na lekcjach i w książce.
Miałam też to szczrscie, że i na WDŻ tematyka ta
  • Odpowiedz
Kurcze u mnie takie rzeczy były na biologii o cyklu kobiety, o zapłodnieniu. Wszystko na lekcjach i w książce.


@agaja: Tylko, że na biologii nie wyjaśnią uczniowi o tym czy w 22 dniu cyklu może dojść do zapłodnienia, czy jak w tym pytaniu. Tam się skupia (lub za moich czasów) skupiało się na samej ciąży itd.

Miałam też to szczrscie, że i na WDŻ tematyka ta poruszana była mocno rzetelnie -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam jak na religii w gimbie nam wmawiali, że plamnik po śluzie jest w stanie od kolana (!) się prześlizgnąć do pusi i zrobić bachora xD

Podobno było to napędzane miłościom i im bardziej dwójka była podjarana tym większe odległości były niebezpieczne xD

Do dzisiaj cisnę beke, bo małolaty musiały się przed turbokatolickimi rodzicami tłumaczyć i im się upiekło bez wygnania z domu xD
  • Odpowiedz