Wpis z mikrobloga

#bonzo
Sprawie zbiórki na Tigera tego typu.

W związku z kłamstwami ze strony samochodziarza chciałbym naświetlić nieco sytuację dla osób które nie do końca śledzą Tigera.

Zacznijmy od stalkowania.
Nie wykluczam że ma to miejsce ale raczej nie na taką skalę jak zostało to opisane. Wiadomo, debile trafią się wszędzie ale Tiger nie jest stalkowany bardziej niż inni youtuberzy. Gdyby był stalkowany na taką skalę jak chcą nam wmówić do widzielibyśmy zdjęcia, filmy itp z takiego stalkingu (po to zdaje się ma to miejsce - aby szukać poklasku u innych).

Tiger ma bardzo duży problem z alkoholem, nie wiem czy samochodziarz zdaje sobie z tego sprawę ale nie raz już widzieliśmy jak pijany Tiger wyzywał Kobrę na strimie, gdy zniknęli z kadry to było słychać uderzenia a dziecko przyglądało się pijanym rodzicom zza kamery. Nie muszę chyba dodawać że pieniądze jakie zarabiał idąc (bardzo niechętnie) do pracy przepijał, kupował za to jakieś pierdoły a gdy pieniądze ze strima miały być przeznaczone na łóżko dla dziecka to robił awanturę że ona już dostała za dużo.

@Topgniottegotypu: Zwrócę się teraz bezpośrednio do Ciebie bo może nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego jaki jest Tiger. Stawiając go w takim świetle jak go postawiłeś i zbierając na niego pieniądze robisz krzywdę przede wszystkim jego dziecku które już dawno powinno być mu odebrane. Tiger po prostu nie jest w stanie zająć się sobą a co dopiero dzieckiem i przez te wszystkie lata wszyscy widzieliśmy że im więcej trafiało mu się pieniędzy tym częściej był pijany.
Tiger miał tylko przez chwilę lepszy okres po tym gdy odszedł na jakiś czas z youtube, mówił wtedy że nie pije i chyba nawet była to prawda, niestety po tym okresie to równia pochyła.

Skąd masz informacje o stalkingu i dlaczego przedstawiasz Tigera jako idealnego ojca? Nie wiem, może sam Tiger Ci głupot naopowiadał.

Chcesz mu naprawdę pomóc to go wyślij na terapię, może taka terapia (któraś z kolei) coś da.

Pozdrawiam.
Andrzejek13
  • 8
@Andrzejek13: akat już widziałem tego typu, to trzeba być brutalem jak tiger żeby taki skarb bić taa chyba ta, ale to nie moja broszka, że kobra by miała lepiej z majorem niż z menelem