Wpis z mikrobloga

@Korbov: I to jest prawdziwa przygoda, a nie jakieś łażenie po górach, zdobywanie szczytów czy #!$%@? wie co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korbov: ja rozumiem, ze masz misje do wypelnienia na dzisiaj, ale prosze Cie bardzo nie mieszaj z blotem wszystkich Polek z powodu czyichs wyuzdanych praktyk seksualnych. Glupia baba wiec nich sie teraz wstydzi za pisanie glupot w internetach (zapewne na prywatnej grupie), ale czemu tagujesz p0lka? Nienawidze tego tagu, obraza porzadne dziewczyny, ktore znam. #karyna to ja rozumiem, ale #p0lka ?
  • Odpowiedz
@geszue: po to właśnie jest ten tag geniuszu. Nie znaczy, że wszyztkie kobiety z Polski takie są. Są Polki i są p0lki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: mam dziewczynę. Rzeczy łóżkowe zostawia się w łóżku bo później mogą wpłynąć źle na wizerunek.
Wyobraź sobie sytuację, że ta dziewczyna zostaje jakąś Panią Prezes i jest wielkim autorytem. Po czym wyciekają infotmację o tym, że ktoś jej szczał do mordy. Cały wizerunek idzie w piździec. Takie zachowanie jest głupie i skrajnie nieodpowiedzialne. Tak jak 15 latki chwalące się, że robiły gałę w autobusie.
  • Odpowiedz
@Korbov: @zelaznymezczyzna11: @Korbov: robiłem jakiś czas temu siksę 21 letnią, którą strasznie podniecało lizanie mi rowa. Opierałem się strasznie przed tym, jakoś zawsze mnie to obrzydzało, ale tak mnie męczyła i strzelała fochami, że w końcu uległem. Oczywiście po tym już się z nią nie całowałem danego dnia. Problem w tym, że przy kolejnych kilku wizytach mimo wszystko też już mi odeszła ochota na całowanie. Dodam, że miałem dziewicę
  • Odpowiedz
@Korbov: Ale co z tego, że szczał? W jaki sposób komukolwiek to przeszkadza, zwłaszcza w pracy? Ludzie nie takie rzeczy ze sobą robią i przeciętny człowiek chyba zdaje sobie z tego sprawę. Większość ludzi uprawia seks, a robi się z tego nie wiadomo jakie tabu. Zresztą dyskusja jest na babskiej grupie, raczej nie przypuszczała, że będzie to czytał jakiś wykopek i robił aferę z niczego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz