Wpis z mikrobloga

Internet nie działa.. Dzwonie do #orange a Typ A PRÓBOWAŁ PAN WYŁACZYĆ I WŁACZYĆ? xDD a #!$%@? skisłem xDD nie to ze połączenie płatne to jeszcze usterka usunieta będzie w przeciągu tygodnia xDD jak zapytałem o to czy rachunek będzie mniejszy bo przecież nie mam internetu to jakim #!$%@? mam za ten okres płacić xD to powiedział ze prosze sie konsultować z jakimś tam biurem JA #!$%@? A i jeszcze jak przyjedzie INŻYNIER to ja mam mieć do liczone do rachunku 50 zł xDD ##!$%@?
  • 9
@ChwilowaZielonka: przypomniało mi to sytuację jak lata temu przyszli "specjaliści" od kablówki i próbowali rozkminić czemu modem nie działa. Przy próbie instalacji sterowników sformatowali system xD a były to czasy windows95/98 więc było trochę #!$%@? z przywróceniem wszystkiego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ChwilowaZielonka: opłata jest za niezasadne wezwanie, jeśli okaże się że problem leży po twojej stronie wtedy za diagnozę 49 zł. Możliwość płatnego usunięcia usterki 129 zł - czyli np. konfiguracja własnego routera. Obniżenie rachunku jest przez złożenie reklamacji. Przyjmuję to ten sam konsultant co zgłoszenie techniczne. Chyba że trafisz na takiego nieogarniętego bambika.