Wpis z mikrobloga

@Draakul znaczy tłumacze jak coś rozwiązać, co raczej w książkach jest 3 przykłady na krzyż, a ja da inne na egzamin, zaliczenie. Więc jak Cie nie ma to potem ciężko ogarnąć inny przykład niż w książce. Nawet z notatek studentów, czy po mnie po tablicy jakby ktoś zrobił fotkę to ciężko ogarnąć. Z roku na rok inne przykłady. Więc jak Cie nie ma to ciężko
  • Odpowiedz
@KaskadaRezonansowa bo odpisywaniu na sto mejli studenta na dobę to już tak zostaje iż nie chce się wszystkiego pisać poprawnie xD, w sumie ten smartfon kupiłem sobie pierwszy, i napisać tu coś poprawnie to ciężko, gdyż ma takie szkło z okrągłymi końcami że je przypadkiem wciskam i mi kasę to Mirko.
  • Odpowiedz
@KaskadaRezonansowa nie no strasznie mi ten telefon dziwnie piszę, poprawia to co chce napisać inaczej i nie mogę zmienić muszę poczytać w internecie o co chodzi. Dodatkowo to te rogi muszę zobaczyć czy da się wyłączyć?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: niestety tak to na studiach działa, ale jak wykładowca się spóźni 15 minut czy tam pół godziny i się #!$%@? to wielki ból dupy jak tak można robić xdd
  • Odpowiedz