Wpis z mikrobloga

@Domciu ja byłem na wszystkich i teraz studenci też chodzą u mnie na wszystkie. Wystarczy iż mówię Panowie Pań nie ma? A więc Panowie wykład jest nie obowiązkowy, nie musicie chodzić wystarczy zdać egzamin. Wyniki egzaminów z przed 4 lat są w gablocie w 5. 23 (3 terminy każdy 2 czyli każdy ściga, ale oni już to wiedzą). Jeżeli ktoś zechce chodzić na wykład przepisuje mu ocenę z projektu. Uwaga spóźnienie
  • Odpowiedz
@Draakul nie no jak ktoś się chciał zwolnić o 21 bo ma ostatni pociąg a zajęcia do 21:45 i pokazał na następnym zajęciach bilet że wracał tym pociągiem to się nie czepiałem.
  • Odpowiedz
@Draakul możliwe, akurat nikt nie miał okresowych bo ludzie są z 80 km od uczelni a pracowali u siebie. I tak jeden chłopak na rok czy dwóch pokazuje teraz każdy ma auto albo śpi gdzieś. A kiedyś też w sumie bo każdy spał i wolał być na wykładach. Wykład u mnie to są informacje które ciężko znaleźć gdzieś indziej, w książkach ale książki drogie i niedostępne, a na wykładzie za darmo
  • Odpowiedz
@Draakul ale jakby ktoś miał okresowe to też nie widzę problemu. Chcę wyjść 45 minut wcześniej z wykładu żeby jechać do domu, to dam mu jakąś notatkę i powiem niech zrobi sobie z nią zdjęcie dzisiaj w pociągu i wyślę mi na mejla. Nie musi być twarz jego teczka, notatka i żeby było widać że to pociąg. Kontrola podstawą zaufania.
  • Odpowiedz
@Draakul kiedyś chłopak się spóźnił na egzamin ważny i mówi że wyjechał pociągiem z Krakowa i miał aż 3 godziny opóźnienia i bardzo przeprasza, mówię niech Pan siada, wszedłem na internet sprawdziłem opóźnienie pociągu. Faktycznie opóźniony, mówię że przygotuję dla niego arkusz zadań, może iść do bufetu coś zjeść napić się ciepłego albo poczekać w gabinecie. Nie czuć było alkoholem, był z Krakowa bilet pokazał w komórce. Bo jak ktoś coś
  • Odpowiedz