Wpis z mikrobloga

Minęło ponad 24 godziny od wyścigu a mi w dalszym ciągu w pale nie mieści się powód wycofania Roberta z wyścigu. To brzmi tak kuriozalnie, tak nieprawdziwie, że aż boję się próbować to zrozumieć.

"Ej Robert, weź już nie jedź, bo wiesz, trzeba oszczędzać części, co nie. Taka sytuacja." ( ͡º ͜ʖ͡º)

WeAreEconomizing a nie WeAreRacing wy szmaciurska z Grove!

#f1 #kubica
  • 10
  • Odpowiedz
@schneiper: Powód można zrozumieć, bo przecież były przecieki o tym co się tam dzieje, ale podanie go jako oficjalny brzmi jakby Claire właśnie przeszła złamałanie i popadła w rezygnację. Chociaż już w ostatnim wywiadzie brzmiała jakby nie chciała ciągnąć tej PRowej farsy i przyznała, że wyniki nie odzwierciedlają umiejętności Roberta.
  • Odpowiedz
@Gusmag: to jednak Ty wychodzisz na głupiego. W trakcie wyścigu musisz użyć dwóch różnych mieszanek, a taczka najlepiej się spisuje na pośrednich. Owszem, w teorii na twardych można niby było przejechać tyle kółek do końca, ale znowu - nie tą taczką.
  • Odpowiedz
@schneiper: tez sie nad tym zastanawiam i tego nie ogarniam. Jakoś nie mogę uwierzyć ze mozna byc tak glupim zeby odwalic cos takiego i jeszcze mowic publicznie.
Dlatego z tymi czesciami to mi sie wydaje ze to troche sciema i tam musi chodzic o cos wiecej. Powiedzieli o czesciach zeby nikt nie drążył tematu w odpowiednia strone. A pewnie wymyslili jakies rozwiazanie typu polaczenie kolumny kierowniczej kawalkiem cienkiej rurki i jak
  • Odpowiedz