Wpis z mikrobloga

Tak jak w temacie ankiety, który rta na mesh wybrać i dlaczego?
#epapierosy #vape #kylin

Który RTA na mesh?

  • Vandy Vape Kylin M 63.2% (24)
  • Wotofo Profile Unity 31.6% (12)
  • Inny (napisz w komentarzu) 5.3% (2)

Oddanych głosów: 38

  • 6
  • Odpowiedz
@uiov: Kylin M RTA jest najlepszy do tytoniówek, miętówek, kolady, na plus to, że nie cieknie. Wotofo Profile Unity jest najlepszy pod smak, słodkie/owocowe liquidy oddaje chyba najlepiej ze wszystkich dostępnych tanków, jednak trzeba się oswoić z układaniem waty, na początku bywa to problematyczne, ale po pewnym czasie problem powinien zniknąć, kwestia przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@uiov: doom rta - zamiast sprezynki jest kanal od spodu bawelny ktorym plynie liquid, dzieki temu mozna chain vapowac. Z ofrf meshem jest lepiej niz spoko, nie cieknie
  • Odpowiedz
@uiov: ja jestem zawiedzony kylinem. Korzystam glownie z owocowych premixow, bez dodatkow miety czy innych ice'ow i smak oddaje slabiutko. Niby mesh, ale ten gorny wlot psuje wszystko. Pod wzgledem smaku wypada najgorzej wsrod wszystkich atomizerow, ktore do tej pory mialem, a dodam ze to pierwszy meshowiec.
  • Odpowiedz
Dzięki za opinie. Kupiłem Kylina m, jak na razie jest wporzo, zimno w ustach jakbym popił lodowatą wodą mocno miętową gume - to lubie. Zobacze za kilka dni jak sie sprawdza w bardziej ciasteczkowych smakach.
  • Odpowiedz