Wpis z mikrobloga

Siemka. Jutro odbieram nowego lapka i chciałem rekreacyjnie wrócić na chwilę do #csgo
Ale ze nie bylo mnie jakies 2,5 roku pare pytań technicznych.

1. Biore lapka 120hz. Pamiętam ze optymalnie bylo zawsze mieć 2fps/1hz. Dalej tak jest? Czy może coś zmienili?

2. Dalej 1024x768 op?

3. Jakieś warte wklepania mechaniki/coś ważnego usuneli? Chodzi mi o pierdoły w stylu mniejszego rozmycia celownika AWP albo coś.

4. Tutaj ogłoszenie parafialne. Może ktoś chce zagrać? Tylko co? MM? Jak tak to najchętniej smfc/ge(nie wiem na ile spadla mi ranga w ten czas ale wolałbym nie grać na kałaszki)

5. Jak z moimi przyjaciółmi cheatami?

6. Wprowadzili w końcu tickrate 128? xD

7. Coś wartego uwagi się jeszcze zmieniło?
  • 8
@NexciaK:

1. Tak, dalej tak jest.

2. Zadna rozdzielczość nie jest op, jest to kwestia indywidualna.

3. Tutaj to sobie samemu pograj, bylo kilka zmian ale jest to kwestia kilka godzin ogrania.

4. Hmm, ja nie gram :D

5. Cziterow nadal duzo jest ale mając prime i dobre trust factory mozna spoko grac

6. Nie

7. hmm Nie
@NexciaK: 1. Dalej tak jest i najlepiej żeby ci fps nie spadał poniżej 2xilość herców ( czyli jak byś miał stale ponad 240 fps )
2. Zalezy co kto woli , ale raczej 1280x960
3. Takich mikro zmian w ostatnim czasie było bardzo dużo , więc polecam ci przeczytać cs go blog-a i noty o update-ach ( przez 2 lata trochę ich było , ale góra 15 min i będziesz już
@NexciaK: Jak masz dobry trust factor to gra się dobrze, ale jak nie lub średni to @ChojaK nie ma racji. Możesz trafić na kogoś z prime lub bez prime (nie ma reguły). Ja na swoim koncie mam 2k godzin ponad (z prime, kupionym), a i tak dostaje ludzi w enamy ze świeżymi kontami bez prime lub z prime. Oczywiście cheaterów jest mało jak grasz mapki typu overpass na przykład. Ale jak
@Lopata997: Ogarnę demko jakoś to tutaj wstawie bo ten meczyk wczoraj to była komedia. W 5 wygraliśmy z cheaterem na wallhacku (vs 3 bo dwóch wyszło więc cheater przejmował boty), ale męka była niesamowita, bawienie się z nim po podłożeniu bomby żeby nie mógł zacząć rozbrajać, zabijanie jak najszybciej botów żeby nie mógł ich przejmować... masakra. Większość rund jeszcze wyglądała tak, że czterach gości blokowało go na jednym bombside a piąty